Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 08-02-15, 15:36
marauder Ο χρήστης marauder δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 01-02-2015
Μηνύματα: 20
marauder is on a distinguished road
καλησπερα, ενα update για τα οσα κανω... αλλαξα τα καθισματα, εβαλα δερματινο σαλόνι και η Ζετα αναβαθμίστηκε απίστευτα!!! Ειναι πολυ όμορφη!!! Σχετικα με τα αξεσουάρ που ηθελα να βαλω, δυστηχως δεν μπορω να βαλω υπολογιστή ταξιδιού ... Θα πρεπει να βαλω ποτηροθήκες γιατι ο καφές στη βόλτα ή στη δουλεια μου αρεσει πολυ. Επιπλέον, διαπίστωσα οτι το σπαρτιάτικο ύφος της Ζέτας δεν σου δινει καν χώρο για να αφησεις πορτοφόλι και κινητό οταν μπαίνεις στο αμάξι. Ο αποθηκευτικός χώρος που εχει στις πόρτες δεν ειναι ευκολα προσβάσιμος και δεν βολεύει. Εχω δει σε αλλη Ζετα ενα διχτάκι στην κονσόλα, απο την μεριά του συνοδηγού. Μαλλον θα βαλω κατι αντίστοιχο και στην μεριά του οδηγού για να λύσω κι αυτο το πρόβλημα. Τελος, μου προέκυψε ενα ακομα θεμα με τον μηχανισμό της κουκούλας. Στο κλείσιμο δυσκολεύεται και πρεπει να την σπρώχνω με το χέρι. Ισως ειναι το λάδι του υδραυλικού συστήματος ή ο μηχανισμός. Φανταζομαι οτι αν ειναι ο μηχανισμός, το κόστος θα ειναι πολυ μεγάλο αλλα ελπιζω να ειναι κατι απλό... Τι έρωτας ειναι αυτος!!!
Απάντηση με παράθεση