Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #3454  
Παλιά 21-09-15, 07:19
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kacey Εμφάνιση μηνυμάτων
α) κομπλεξικος ξεφτυλομπατσος αυτος που του κατεσχεσε το αμαξι γιατι κυκλοφορουσε ατελωνιστο
β) λαδωμα για να το παρει πισω, κατι που "σιχαινεται" αλλα το αμαξι το κυκλοφορουμε με μαιμου πινακιδες.
γ) διεφθαρμενοι και μαφιοζικοι νομοι του μπουρδελοκρατους* ---> αποφασισε να μη τους υπακουει και να βρει την ηρεμια του με μαιμου πινακιδες.

*το οποιο ειναι μπουρδελοκρατος ακριβως επειδη κατι τετοιοι μπορουν να κυκλοφορουν ετσι.

αφου ξεκαθαρισουμε οτι δεν σε ξερω οποτε αποκλειεται να εχω προσωπικα μαζι σου, εχω να σου πω το εξης: σταματα να γραφεις μαλακιες και να προσπαθεις να τις δικαιολογησεις με δακρυβρεχτες μπουρδες. Αντε πια. Οι γονεις μου εχουν ενα 2λτ δεκαετιας που το κοιτανε να το τρωει ο ηλιος γιατι μετα το κουρεμα των συνταξεων τους δεν ειναι πια σε θεση να πληρωνουν τα 660ε τελη για να το κυκλοφορουν, και βγαινεις εσυ να γραφεις τα παραπανω και να εισαι και εξυπνακιας (τελευταιο bold).
Συγνώμη και από εμένα, αλλά συμφωνώ απολύτως με τον kacey....

Δηλαδή όλοι είναι ξεφτίλες και γελοίοι, αλλά αυτός που παρανομεί ΑΠΟΛΥΤΑ, για να έχει Ε30 Μ3 είναι μια χαρά και πρέπει όλοι να κάνουν τα στραβά μάτια?

Συγνώμη αλλά μόνο μπράβο δεν δικαιούται αυτός που κλέβει, παρανομεί και λοιδορεί όλους τους υπόλοιπους συμπολίτες του για να κάνει το κέφι του.

Και επειδή ανέφεραν από πάνω διάφοροι τις συνέπειες που θα μπορούσε να έχει κάποιο ατύχημα, είμαι σίγουρος πως ο Νίκος Μ απλά θα έβριζε και θα θεωρούσε γελοίους
1) Τον σακατεμένο (άνθρωπο ή μηχάνημα) που θα άφηνε στο διάβα του
2) Τα δικαστήρια και τους δικαστές
3) Την ασφάλεια που του ζήταγε τα ρέστα
4) Και φυσικά την αστυνομία.....

Όλοι ξεφτίλες εκτός από αυτόν....καλή φάση.

Νίκο, συγχαρητήρια από εμένα, έδωσες την καλύτερη τελική πινελιά στο θρεντ....

Ε30 Μ3...Το αυτοκίνητο που δικαιολογεί κάθε παρανομία για να κάνει ο κάθε ένας το κομμάτι του....μετά συγχαρητηρίων από το κοινό.

Υ.Γ. Πέταξε και την παράνομη αγγελία του στο φόρουμ στο τέλος...θα μου πείτε, σιγά τον καταχρηστικό και παράνομο κανονισμό για νομότυπους και νομοταγείς κακόμοιρους σαν τους υπόλοιπους φυσικά.
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Dim77 : 21-09-15 στις 07:22
Απάντηση με παράθεση