Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #23  
Παλιά 13-11-08, 21:31
Το avatar του χρήστη oldcarskickass
oldcarskickass Ο χρήστης oldcarskickass δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 17-02-2006
Μηνύματα: 4.553
oldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από makinen Εμφάνιση μηνυμάτων
Σκεφτητε ποσα λαστιχα εκαψε και ποσες φορες τσαλακωσε το αμαξι για να φτασει σε αυτο το επιπεδο..Εκει που περνα τον κονο στους 5 ποντους στην αναστροφη αφου εχει στριψει 10 μετρα πιο μπροστα ειναι ολα τα λεφτα..!!!
Για να κάνεις ομελέτα πρέπει να σπάσεις αυγά.



Τι καλός ρε παιδιά, ψέμματα είναι μην ψαρώνετε είναι μυστικό πείραμα της CIA γιαυτό γίνεται σε παρατημένο στρατόπεδο. Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΑΔΕΡΦΟΣ είναι εδώ, αυτός είναι ένα ρομπότ τρομονόμος εντεταλμένος των δυτικών ιμπεριαλιστικών πριγκηπάτων οι οποίοι είναι φερέφωνα των Εβραίων και των 7 μεγάλων αδερφών, και έρχονται εδώ για να καταπατήσουν το δίκιο και τον ιδρώτα του εργάτη της γενιάς των 700€.

Ελπίζω με το παραπάνω να κέρδισα τη συνδρομή μου την ετήσια στον Ριζοσπάστη.

Όχι τίποτα άλλο δεν έχω και προσανάματα για την φουφού.

Πάντως καλός ξεκαλός τα φώτα τα ξέχασε βγαίνοντας ΧΟΧΟΧΟΧΟΧΧΟ
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
το καθηκον μου εκανα μονο.
Out for all that I can get
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Σ αυτό το χώρο που είναι αδιαφιλονίκητα πλέον, ο χειρότερος του κόσμου και το γεγονός πως δεχόμαστε να ζούμε εδώ, σημαίνει αυτόματα πως στερούμεθα αξιοπρέπειας, όλα γίνονται αντίθετα από το σωστό. Αυτό όμως ανάγεται στη σφαίρα της φιλοοσφίας.
Απάντηση με παράθεση