Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #25  
Παλιά 27-01-12, 12:17
Το avatar του χρήστη georgepap
georgepap Ο χρήστης georgepap δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-12-2008
Μηνύματα: 405
georgepap is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Lil Εμφάνιση μηνυμάτων
Οχι δεν καταλαβαινω... και χωρις παρεξηγηση, ο καθενας αναλαμβανει τις ευθυνες του, απο την στιγμη που εχεις ενα αμαξι ειναι ευθυνη και υποχρεωση να το περνας κτεο ανα 2 χρονια και ελεγχο καυσαεριων ανα 1. αν δεν τα εχεις κανει και σε γραψουν ΦΤΑΙΣ! και πληρωνεις.. αλλιως ας προσεχες... το ιδιο ισχυει για ολες τις περιπτωσεις του ΚΟΚ. ναι με εχουν γραψει οχι μια αλλα 4-5 φορες, και ναι πληρωσα γιατι θελω να ειμαι υπεύθυνος των πραξεων μου. Κανεις δεν εχει λεφτα για πεταμα αυτες τις μερες σιγουρα, αλλα ολη αυτη η ιστορια και η κατασταση ας μας κανει καλυτερους και πιο υπευθυνους αλλα ο Ελληνας δεν αλλαζει και δυστυχως δεν μαθαινει. παντα ψαχνει να βρει τροπο να κανει την λαμογια και να βγαλει τον κωλο του απ'εξω... (δεν μιλαω προσωπικα και δεν παιζω με τις λέξεις).
ΕΙΔΙΚΑ για εμενα ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ αυτοκινητο χωρις περασμενο τεχνικο ελεγχο ειναι τερμα ΠΑΡΑΝΟΜΟ (αν θα μπορουσε να υπαρξει κλιμακα).

Βρε Θανο μου μην παιζουμε τωρα αμα θες να βρεις χρονο βρισκεις. οπως βρηκες και για να βαλεις τις ζαντες σου και για ολα...
και στην τελικη μεχρι ποτε θα την σκαπουλαρεις καποτε θα περασεις... και θα πληρωσεις και προστιμο αμα εχει ληξει.. οποτε περνα το στην ωρα του, στον χρονο θα σαι κερδισμενος...

Μπραβο..μιλας πολυ σωστα!!!
Αν λειτουργουσαμε ΟΛΟΙ ετσι και ΣΕ ΚΑΘΕ ΤΟΜΕΑ-προς θεου,μην παρεξηγηθω με
τον δυμφορουμητη που εχει το προβλημα με μια απλη παραβαση του κοκ-
..τοτε σιγουρα θα ειμασταν σε καλυτερη μοιρα..σαν ανθρωποι..σαν εθνος..κ.τ.λ.
Απάντηση με παράθεση