Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #120  
Παλιά 01-05-13, 02:33
Το avatar του χρήστη giannis 116
giannis 116 Ο χρήστης giannis 116 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2009
Μηνύματα: 3.167
giannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από advanced Εμφάνιση μηνυμάτων
giannis116 ο λόγος σου είναι απολαυστικός! π.χ. "το πας δίχως αύριο" !! με έκανες και γέλασα!! ωραίος! τεσπά, όπως είπα πολύ μα ΠΟΛΥ χαλαρά το οδηγώ και ξαναπόσταρα την αρχική μου ερώτηση όχι για το debate μεταξύ Η ή V (είναι αποφασισμένο το Η εξ αρχή αν δείτε τα πόστς) , αλλά για τις απόψεις συμφορουμιτών σχετικά με συγκεκριμένη μάρκα & τύπο ελαστικού. οπότε αν κάποιος έχει να προτείνει κάτι , καλοδεχούμενο! thanks!
Σ ευχαριστω για τα καλα σου λογια κατ αρχας και απο ιδια αποψη πλεον θα σου προτεινα Goodyear. Εχω αρχισει να τα ζοριζω κι εχουν αρχισει και δειχνουν τις αρετες τους! Πιο σκληρα απο Κοντι πιο μαλακα απο Bridgestone, τ αμαξι παιρνει κλισεις ανεκτες αλλα με πολλα χλμ και σε κλειστες στροφες, τα νιωθω αρκετα 'ακριβη' και 'σιγουρα' στο πατημα, μενει μια καλη δοκιμη στην εξοδο του Πασχα για ολοκληρωμενα συμπερασματα, μεχρι τωρα τα βλεπω μια χαρα. Και ενα τουρμπατο αλλα μπροστοκινητο Α3 με ειδε μια χαρα να τον προσπερναω σε κλειστη στροφη που οταν αυτος παταγε φρενα κι εκοβε λογω 'μουτρα' εγω απλα εστριβα χωρις δραματα. Βεβαια στην ευθεια καταριομουν παλι τις τουρμπινες αλλα οι δρομοι δεν ειναι μονο ευθειες!
Απάντηση με παράθεση