Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 09-11-18, 08:23
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Bill landen Εμφάνιση μηνυμάτων
Και εγώ εκεί κατέληξα να το διατηρήσω.. προκύπτει όμως και ένα άλλο πρόβλημα δικό μου .. και δεν έχω καμία ιδέα από αυτό ίσως πρέπει να το γράψω σε άλλο θέμα .. αυτή η bmw λοιπόν υπάρχει στο car.gr .. ο έμπορος τη δίνει 10.000€ είναι πολύ όμορφη απ έξω και ίσως να μην αξίζει για κάποιους αυτή η τιμή αλλά επειδή είναι 1500cc από οδδυ για μένα είναι ότι καλύτερο .. στην αγγελία λέει ότι την δίνει και με δόσεις .. ε πήγα και εγώ από κοντά και μου είπε πως δεν την δίνει και το το car.gr τα βάζει μόνο του αυτά .. τέλος πάντων .. εγω παιδιά έχω 7 χιλιάρικα .. άμα τα εδινα σε δόσεις τα υπόλοιπα σε 1μιση χρόνο θα μπορούσα να το έχω ξεπληρώσει .. με είπε ο έμπορος ότι ίσως μπορούμε να το κάνουμε με δόσεις μέσω τραπέζης και να βάλω κάποιον εγγυητή .. γίνεται αυτό που μου λέει ? Μπορεί να το επιτρέψει αυτό η τράπεζα και αν ναι ποια η διαδικασία και εγγυητή ποιο άτομο θα μπορούσα να βάλω .. ? Παίρνω 550 το μήνα εδώ και 2 χρόνια και η δουλειά είναι σίγουρη και δεν γίνεται να με απολύσουν διότι είναι του πατέρα μου επιχείρηση .. συγνώμη που σας έβγαλα τα μάτια έξω με το μυθιστόρημα αλλά είμαι στόκος σε αυτά .. οποίος μπορεί να απαντήσει θα το εκτιμήσω πραγματικά .. ευχαριστώ .. !
Φίλε, ακου πολύ προσεκτικά αυτό που θα σου πω..
Οταν φτάσεις 40 χρονών θα με θυμηθείς..
Με 550 ευρώ το μήνα, μην κοιτάς για BMW.
Κοίτα να πάρεις ένα σταρλετάκι 20ετίας να κάνεις τη δουλίτσα σου..
Γιατί 7ρι μπεμβε θες 20000 το μήνα εισόδημα να την κυκλοφορείς.
Όπως το βλέπεις εικοσι χιλιάδες ευρώ το μήνα εισόδημα.
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση