Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #3  
Παλιά 24-10-09, 10:30
sm6 Ο χρήστης sm6 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 26-12-2007
Μηνύματα: 1.833
sm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to all
αγαπητε φιλε, εαν εκανες μια απλη ευρεση για το θεμα που σε ενδιαφερει, θα εβρισκες αρκετα θρεντς να ποσταρεις την απορια σου....

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...archid=1017983

τα κουμπια του καταλογου του φορουμ και της ευρεσης δεν εχουν μπει τυχαια, αλλα για να μπαινουν τα θεματα με καποια λογικη, ωστε να βρισκουν ολοι τις πληροφοριες που ψαχνουν, αλλα για να μπορουν στο μελλον να ανατρεξουν οι αναγνωστες σε καποιο θεμα.

αν ο καθενας μας ανοιγει ενα ακομα θεμα που υπαρχει αλλες 3, 4, 5, 10 φορες, δεν βοηθαμε στην οργανωση του φορουμ και στη σωστη συγκεντρωση των θεματων.

το συγκεκριμενο θεμα "ποτηροθηκες" εχει συζητηθει πολλες φορες...

επισης με το να εχεις αυτη τη συμπεριφορα, (στο δευτερο ποστ) δεν βοηθας κανεναν, ουτε και τον εαυτο σου.
εχουμε πει πολλες φορες, οτι οι προσωπικες προκλησεις ειναι απομειναρια μιας αλλης εποχης και δεν ενδιαφερουν κανεναν πλεον...
αν νομιζεις λοιπον τωρα που εξηγησα τι ηθελα να πω με το βιντεο, οτι εχω αδικο επι του θεματος, γραψε την αποψη σου...
το αν ειμαι "μαγκας" ή οχι δεν ενδιαφερει τους αναγνωστες και αν εχεις να μου πεις κατι προσωπικο, ελα σε μια συναντηση, ή στειλε μου μηνυμα, ή παρε με τηλεφωνο...

οβερ εντ αουτ.
Απάντηση με παράθεση