Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #2  
Παλιά 20-10-06, 08:34
Το avatar του χρήστη Panoz
Panoz Ο χρήστης Panoz δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 13-09-2004
Μηνύματα: 1.321
Panoz will become famous soon enough
Απαντώ μόνο σε αυτά που ξέρω:

1) Μια χαρά είσαι.

2) Μια χαρά είσαι επίσης. Πάντα υπάρχει απόκλιση εμπρός-πίσω. Εσένα είναι και μικρή!

3) Αν δε παρατηρείς κομπιάσματα στη λειτουργία του κινητήρα (συνήθως 3-4.000 στροφές) τότε δεν υπάρχει λόγος αλλαγής. Έτσι κι αλλιώς, στο συνεργείο θα σου πουν αν θέλει αλλαγή και πότε. Μη ξεχνάς ότι είναι και ακριβός.

4) Οχι.

5) Υπάρχει ένας θόρυβος που ακούγεται στο σταμάτα-ξεκίνα στις χαμηλές ταχύτητες και στις αλλαγές ταχυτήτων στις ίδιες συνθήκες. Αυτός ο θόρθβος είναι νορμάλ (μπόσικα μετάδοσης). Εάν παρατηρήσεις κάτι άλλο, ένας έλεγχος δε βλάπτει. Το δικό μου π.χ. χτύπαγε στις μικρ'ες εγκάρσιες ανωμαλίες και διαπιστώθηκε ότι ήταν σπασμένο το δεξί "πλακάκι". Εξού και η αλλαγή.

α) Μόνο αυτά.

β) Πολύ καλό το upgrade. Βέβαια το upgrade εξαρτάται και απο τις απαιτήσεις. Πάντως ο Στράτος δεν αντιμετώπισε κανένα πρόβλημα στις Σέρρες. Στα Μέγαρα βέβαια δε ξέρω τι θα γινόταν.

γ) Συμφωνώ.

δ) Έδωσες τον αριθμό πλαισίου στο Κουλούρη να τον τσεκάρει για την ανάκληση μετάλλων?

Γενικά, επειδή σε βλέπω πολύ αγχωμένο, χαλάρωσε και απόλαυσε το αυτοκίνητο. Όταν το ψάχνεις τόσο πολύ, πάντα θα βρίσκεις θέματα να σε απασχολούν. Λιώστο και ότι κάτσει.....Αυτή είναι η άποψη μου!