Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 16-01-11, 15:47
Το avatar του χρήστη kloukakis
kloukakis Ο χρήστης kloukakis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 01-05-2009
Μηνύματα: 796
kloukakis has a spectacular aura aboutkloukakis has a spectacular aura about
Χαχαχαχ ναι αλλά μάλλον δε ηταν εκει η κόρνα....δεν έκανε μπιπ
Τι να κάνω ρε geo? Να αφήσω την ευθεία ανεκμετάλευτη?? Για κανένα λόγο!!!

Θάνο κι όμως μια βδομάδα στην Ιταλία είχα λυσάξει να γυρίσω πίσω στο ταπεινό μου ις να κάνω τα γούστα μου! Δεν μπορείς να καταλαβεις! Μετά την μου__ρα στην αγαμία!!! Στερητικό σύνδρομο κανονικά σου λέω!

Κι όμως το τμόνι είναι παραπάνω απο ξυράφι. Με μια μικρή κίνηση στο τιμόνι το αυτοκίνητο έστριβε φοβερά πολύ!!! Πάντως έκοβαν τόσο πολύ οι τροχοί του που δεν περίμενα οτι θα έβγαινε απο το παρκιν με μια μονο μανούβρα!

Βασικά αν δείτε στην αρχή είμαι τελείως ψάρακλας! Έβαλα όπισθεν και με το που γυρισα πίσω να δω.....αντίκρισα το τέρας μέσα στα ντζάμια και δεν ήξερα που να πρωτοδω...... Το μοτερ ή τον τοίχο??

Βασικά το εσωτερικό δεν το κοίταξα καν, πάντως ήμουν πολύ άνετος.
Εδώ δεν προλάβαινα να δω κοντερ και στροφόμετρο όταν άνοιγα... δεν ξέρω πόσα έπιασα καν.

Η αλήθεια είναι πάντως πως το απωθημένο μου έφυγε. Η πιο μαγική στιγμή είναι τα λεπτά που περιμένεις να μπεις. Οκ και όταν το άνοιξα που χτύπησε η καρδούλα μου χεχε....
Μακάρι να καταφέρω να οδηγήσω και ένα τέτοιο τέρας σε καμια πίστα να το λιώσω, στον δρόμο παει χαμένο! Και μετα μια βδομάδα με υπνωτικά για να με πάρει ο ύπνος...
__________________
Όποιος βιάζεται... φτάνει πιο γρήγορα...
Απάντηση με παράθεση