Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #17  
Παλιά 05-12-10, 09:13
Το avatar του χρήστη nik200
nik200 Ο χρήστης nik200 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-08-2009
Μηνύματα: 1.081
nik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από race535 Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν αναβει Check στην κινηση αλλα Slow Down επειδη ζεσταινονται οι καταλυτες η οι σωληνες που εχει,αν οντως ειναι το Check τοτε υπαρχει προβλημα.Και εγω εχω αδειασει τους καταλυτες μου και ειναι καλυτερα, αλλα αν νομιζεις οτι εχει χαθει ροπη απο χαμηλα τοτε φταιει το κλαπετο και η εξατμηση, εμενα μου ακουστηκε οτι ειναι ανοιχτο η οτι δεν δουλευει καθολου! Το 355 εχει τρελλη γραμμικοτητα ροπης,εγω παω με 6η και 60χλμ χωρις να παραπονιεται καθολου.
Η κιτρινη λαμπα που αναβει στο καντραν ειναι η το Sport η δεν ειχε βενζινη και αναβε ρεζερβα.
Η εξατμησεις που λεει ο ιδιοκτητης λεγονται CAPRISTO EXHAUST,ο κατασκευαστης ειναι φιλος μου και τα προιοντα του ειναι θεικα ακριβα! Εγω θα βαλω μια 2-3 το καλοκαιρι.

Αν θες γενικως πληροφοριες ομως μεσω τηλεφωνου η πμ,ειμαι Ελλαδα μεχρι την Τριτη μπορουμε αυριο να δουμε το αυτοκινητο αν θες να σας πω και μερικα πραγματα.
Δεν μου λες, ειναι αυτος που εχει πληρωσει 1800€ για λαδια;;;; και η Genesis να τα αλλαξε τον ληστεψε κανονικοτατα,εγω στην θεση του θα εκανα ανοφορα στην Ferrari Ιταλιας
μολις μιλησα με το παιδι..και δεν μπορει αυτες τις μερες αλλα θα χει την αδεια χριστουγεννα...θα εισαι εδω τοτε να το δεις απο κοντα?να συζητησουμε και 5 πραγματα..
για σερβις το χε παει στην genesis και πρεπει να εδωσε κανα 1000αρικο αλλα οχι μονο για λαδια..(δεν θυμαμαι αλλα και κατι αλλα..)...το check αναβει γιατι δεν εχει καταλυτες το αμαξι (και αναγκαστικα παει και του το σβηνουν!)..και το κλαπετο λειτουργει κανονικα απο οτι μου λεει...
__________________
Απάντηση με παράθεση