Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 08-03-13, 12:15
Το avatar του χρήστη Nick_compact
Nick_compact Ο χρήστης Nick_compact δεν είναι συνδεδεμένος
MINIaddict user
 
Εγγραφή: 25-06-2004
Μηνύματα: 5.249
Nick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to behold
Στην πράξη οι ασφαλιστικές μεταβιβάζουν τα αυτοκίνητα σε μαντράδες, και αν συμφέρει τα επισκευάζουν κιόλας.. το compact μου το έχω πετύχει 3-4 φορές, παρότι είχα μεικτή και είχε βγει και αυτό ολική και αποζημιώθηκα.
Εμένα μου έκαναν άλλη πουστιά, ενώ όταν έκανα την μεικτή είχα πάνω 15άρες ζάντες, και ένα ραδιοcd της πλάκας, αυτοί το φωτογράφισαν και έστειλαν φωτογραφίες στον μαντρά με τις 17άρες BBS RK που είχα, θολόμπαρες μπρος πίσω, ακριβό ραδιοcd και διάφορα άλλα αξεσουάρ. Εγώ τα έβγαλα όλα αυτά πρωτού το δώσω και έβαλα τα παλιά πράγματα, και δεν με πλήρωναν αν δεν τα γύριζα στον μαντρά.. επειδή αυτός τους εδωσε μια χ προσφορά για να το αγοράσει με αυτά που είδε... τα οποία πουθενά δεν φαίνονταν στην φωτογράφιση που έγινε κατά την ασφάλιση.. γιατί δεν υπήρχαν καν. Τελικά προκειμένου να πάρω τα λεφτά μου για να προχωρήσω στην αγορά του επόμενου, και όντας πιτσιρικάς (6 χρόνια πριν) τα έδωσα. Αν μου το έκαναν τώρα θα τους γ@%$^σα και για τα πράγματα που μου πήραν παράνομα, και επειδή έφτιαξαν το αμάξι και το έδωσαν σε κυκλοφορία.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Dim77 : 08-03-13 στις 12:19
Απάντηση με παράθεση