Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #21  
Παλιά 20-06-11, 09:28
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Smile S38B38....

Αυτος ο κινητηρας ειναι απο τους αγαπημενους μου και πολλων ανθρωπων που ασχολουνται με drift και καποια χρονια (παλαιοτερα περισσοτερο) με κοντρες πανω σε καροτσα Ε30.Σε στοκ μορφη τα πραγματα κατα την ταπεινη μου γνωμη τεινουν σε αυτα που γραφει ο Ευαγγελος.

Σε μορφη βελτιωμενου μοτερ μπορει να βγαλει δυναμη (εισαγωγη,αγραφος,κανιβαλους εκκεντροφορους κτλ).Το κοστος πολυ υψηλο σαφως ΑΛΛΑ δυναμη μπορει να βγαλει,δεν ξερω για το νουμερο (408) αλλα λιγο πιο κατω απο 400 ιππους (380 περιπου) δεν ειναι απιαστο νουμερο και οπως προειπα αναλογα αν θα μπει βαθια το χερι στην τσεπη.

Απο τα πιο δυνατα που εχουν περασει ποτε ηταν και γνωστου προγραμματιστη (τωρα το εχει αλλος εχει αλλαξει πολλα χερια) σε καροτσα Ε36 (με το φουσκωμα στο καπω αν θυμουνται καποιοι) και σασμαν πρωτη κατω.

Βαγγελη,αν το φοραει αυτο το μοτερ Ε30-κουφαρι με βελτιωση επιπεδου link-εισαγωγη κτλ ΔΕΝ ειναι ευκολα τα πραγματα για Μ3 Ε46.Δεν ξερω αν ειμαι καπου λαθος,για κανε παιχνιδι.........
__________________
Απάντηση με παράθεση