Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #30  
Παλιά 31-10-10, 17:10
Το avatar του χρήστη peter79
peter79 Ο χρήστης peter79 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 28-12-2004
Μηνύματα: 1.050
peter79 has a spectacular aura aboutpeter79 has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν ξαναδιαβάσετε το thread ''320si'' από την αρχή και όλα τα ποστ προσεκτικά θα διαπιστώσετε ότι:

1. Κανένας δεν επιτίθεται στο 320si. Κανένας δεν μιλάει άσχημα για το αυτοκίνητο.
2. Όλοι το θεωρούν ''σπορτιφ'' (ότι ήθελε η εταιρεία).
3. Σε όλους αρέσει σαν αυτοκίνητο.
4. Όλοι έχουν έναν ενδοιασμό, για το αυξημένο κόστος καυσίμου και συντήρησης.
5. Όλοι αντιδρούν στην προσπάθεια να παρουσιαστεί σαν πλήρως διαφορετικό αυτοκίνητο και μηχανή συγκίνησης (σε σχέση με ένα Ε90 m-pack και ειδικά με κανένα 325 m-pack) αφού μοιράζεται κατά το ΕΤΚ όλα τα μέρη της ανάρτησης (διαβάστε το για αναλυτικά) και ελαφρύτερο κατά 100+ κιλά ενώ δε βγαίνει πάνω από 20 (η διαφορά).

Τώρα αν κάποιοι θέλουν να το παρουσιάζουν αυτό σαν ζήλεια, ή ότι κατηγορούμε το αυτοκίνητο (ενώ γράφουμε ότι μας αρέσει)...

Εγώ απλά ΛΥΠΑΜΑΙ που το thread απλά μαμίθηκε...

πρέπει να ανοίξω άλλο τώρα? για να γίνουν πάλι τα ίδια?

ήθελα να γίνει μια ''ξεχωριστή'' συζήτηση απο ανθρώπους που έχουν το συγκεκριμένο αυτοκίνητο ανταλλάσοντας απόψεις και όχι ένας πόλεμος.

Εμένα τουλάχιστον αυτό και η εξέλιξη του thread μου δείχνει εμπάθεια.

σας ευχαριστώ όσους διαβάσατε αυτές τις λίγες γραμμές που προσπάθησα να γράψω και να γίνει ένα μίνι αφιέρωμα στο αυτοκίνητο.

θα ήθελα παρακαλώ μίας και άνοιξα εγώ το thread αν γίνεται να κλείσει μιας και δεν εξυπηρετεί τους σκοπούς για τους οποίους άνοιξε.
__________________
Don't drive fast, just fly low!
Απάντηση με παράθεση