Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 16-02-16, 10:06
gogos523 Ο χρήστης gogos523 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 28-11-2011
Μηνύματα: 85
gogos523 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από pavlos01 Εμφάνιση μηνυμάτων
Κάτι για κλειδιά και εγκέφαλους, αλλά από ράδιο αρβύλα άλλο τίποτα. Σε σχέση με το Audi A6 γνωρίζει κανείς διαφορές. Σε διάφορα ξένα φόρουμ που διαβασα δίνουν υπεροχή στην BMW. Αυτό που με ενδιαφέρει είναι το περπάτημα στο δρόμο και τα κρατήματα. Με Audi έκανα βόλτα και είναι τρένο. BMW όμως δεν υπάρχει σε test drive και δεν μπορώ να έχω άποψη από την θέση του οδηγού.
Ειδικά αν πάρεις έτοιμο εργοστασιακο Μ πακ (αναρτήσεις...)και όχι απλά look M(μόνο προφυλακτηρες) θα γουστάρεις στριψιμο. Έχω οδηγήσει 545i E60 με μανησια αμορτισέρ και όταν μπήκα στο δικό μου (εργοστασιακο Μ) κατάλαβα πόση διαφορά υπήρχε υπέρ του δικού μου. Τα καινούργια Audi εμφανισιακά είναι πολύ όμορφα (δύσκολα τα ξεχωρίζεις πλέον από άλλα audi) από θέμα οδήγησης δεν ξέρω ομως. Όσο για τα ηλεκτρονικά δεν έχουν ακουστεί προβλήματα. Το μόνο πρόβλημα που διαβάζω είναι ότι δυστυχώς και στην F10 τα 520d με τον Ν47 κινητήρα έχουν ακόμα πρόβλημα με την καδενα χρονισμου (steuerkette bmw N47 στο Google θα βρεις άπειρες αναφορες) . Αυτό όμως το βλέπεις εύκολα όταν δουλεύει το μοτέρ. Ανάλογα την παραγωγή όμως γιατί από 7/14 φοράνε τον Β47 με 190 άλογα
Απάντηση με παράθεση