Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #197  
Παλιά 28-06-15, 12:46
Το avatar του χρήστη giannis 116
giannis 116 Ο χρήστης giannis 116 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2009
Μηνύματα: 3.167
giannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από tsalin Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ θα εμπιστευόμουν την διάγνωση του εξουσιοδοτημένου. Νομίζω ότι είναι και οι μόνοι θα δώσουν και εγγύηση στο αν θα δουλεύει το αυτοκίνητο ή όχι την επόμενη ημέρα. Κάθε άλλη λύση (εκτός της ιχθυόσκαλας) ενέχει ρίσκο!

Επίσης από ένα γρήγορο ψάξιμο που είχα κάνει πριν λίγο καιρό για αντίστοιχης χρονολογίας Ε87 -και χωρίς να θέλω να κάνω τον έξυπνο- νομίζω ότι τοποθετείς τον πήχη αρκετά ψηλά. Νομίζω ότι αν θέλεις να το πουλήσεις αξιοπρεπώς, πρέπει να το φτιάξεις -έστω και με μεταχειρισμένο εγκέφαλο- και στη συνέχεια να το διώξεις... με το ρίσκο να σε κυνηγάει ο επόμενος βεβαίως βεβαίως -αν δεν παίζει όπως πρέπει.
Ακομα το ψαχνω με ηλεκτρονικους, μηπως και καταφερουν και το επισκευασουν.Διαβασα μαλιστα οτι καποια 335 ειχαν ορισμενα προβληματα με τον εγκεφαλο κι ενω ηταν κατι πολυ απλο το οποιο μπορουσε να αντικατασταθει πανω στην πλακετα, η BMW αλλαζε και χρεωνε φυσικα ολοκληρους καινουριους εγκεφαλους, καποιοι πιο 'γατες' το ψαξανε, το βρηκανε και με ελαχιστα λεφτα και κοπο τους επισκευαζαν. Μακαρι να βρω κι εγω μια παρομοια ακρη.
Κοιταω καποια μικρα καρουλια στο car. Δε σκεφτομαι να το (ξανα)βαλω αγγελια ακομα, οχι αμεσα τουλαχιστον.
Επισης για το φουνταρισμα κρατιεμαι, εχω πιο σοβαρα να αγχωθω, οπως τι θα μας ξημερωσει αυριο μεθαυριο με την κατασταση στην Ελλαδα, με δημοψηφισματα, οικονομικα κλπ...
Απάντηση με παράθεση