Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #22  
Παλιά 18-05-09, 19:01
Το avatar του χρήστη crazy_beaver
crazy_beaver Ο χρήστης crazy_beaver δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-03-2007
Μηνύματα: 956
crazy_beaver will become famous soon enoughcrazy_beaver will become famous soon enough
Ενοειται ολοι οι γειτονες ευπροσδεκτοι!Προτεινω να περιμενουμε μερικες μερες να δουμε αν εμφανιστει και καποιος αλλος και μετα να προχωρησουμε στη συζητηση μιας ημερομηνιας που να μας βολευει ολους. Εχω και μερικες προτασεις να κανω ,σκεφτειται τις και τις συζηταμε!!η προταση να μαζευτουμε μια παρεα και να παρεβρεθουμε σε καποια συναντηση του φορουμ στην αθηνα.Εγω εχω σκεφτει πολλλες φορες να παω αλλα το μονο που με κραταει ειναι οτι δεν βρισκω παρεα για το δρομο.Ακομα ηθελα να προτεινω να δωσουμε σε ενα σημειο ραντεβου και παμε ολοι μαζι βολτα στο historic και μη trackday που κανονιζεται στα μεγαρα!!!!!!Ως θεατες η ως συμετεχοντες αυτο ειναι καθαρα στο χερι και την τσεπη του καθενος!!!!!!!!!!Φυσικα και η βολτα στην Επιδαυρο ακουγεται πολυ καλη ιδεα και με παρα πολυ δυνατη διαδρομη!!!! Απο την αλλη ας αρχισουμε με τα βασικα πρωτα οπως μια συναντηση για ενα καφεδακι και καμια τοπικη βοτουλα πρωτα οπου θα μπορεσουμε να τα συζητησουμε ολα και αν υπαρχει ανταποκριση θα βρεθει και η ορεξη και ολα θα γινουν.

Για να δουμε λοιπον!!!!!!!!
__________________
Τα λεφτα μου τα εφαγα στις γυναικες, στα ποτα και στα αυτοκινητα!!!! Τα υπολοιπα απλως τα σπαταλησα!!!!!!

και να 'ναι και καινούρια, σαν έμπειρη παρθένα
<- http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...&postcount=254

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη crazy_beaver : 18-05-09 στις 19:05
Απάντηση με παράθεση