Θέμα: M Design
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 21-04-17, 12:41
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMW Power Εμφάνιση μηνυμάτων
Μ3 F80 δεν έχω δει ακόμη από κοντά αλλά από τις φωτογραφίες μου άρεσε περισσότερο από το Μ4.
Το Μ4 από τις φωτογραφίες φαινόταν εντυπωσιακό αλλά κάπως περίεργο. Από κοντά ανακαλύπτεις ότι έχει άπειρες γραμμές και γωνίες που τις προτιμώ από το στρογγυλεμένο αμάξωμα του 92.
Αυτο το πραγμα πραγματικα ειναι απιστευτο.Οταν τις εβλεπα Μ3 και Μ4 διπλα την μια στην αλλη στο μουσειο δεν το πιστευα.Γυρισα εδω και το ειπα σε ολους ποσο εντυπωση μου εκανε.Οσο περναει ο καιρος βλεπω οτι δεν ηταν λαθος η εντυπωση που ειχαμε ολοι οταν την πρωτοειδαμε.Ναι η Μ3 ειναι πιο ωραια απο την Μ4 (θεια τιμωρια για την αλλαγη ονομασιας????).

Ολοι συμφωνουμε οτι σχεδιαστικα οι BMW ομορφυνανε παρα πολυ και απλα μοντελα μου αρεσουνε πολυ που τα βλεπω στο δρομο.Ειναι τα μονα που μπορω να με φανταστω στο απωτερο μελλον να σκεφτομαι την αγορα καποιου.

Πραγματικα το αυτοκινητο ειναι πολυ ομορφο σε σχεση με την προκατοχο του.Κατι αναλογο με την Ε46 σε σχεση με την Ε36 (η οποια ομως σχεδιαστικα ητανε πολυ μπροστα για την εποχη της αν και σε γενικες γραμμες δεν ειναι στα ομορφα μοντελα της BMW).

Πολυ σωστα το εθεσε και το ιδιο πιστευω και εγω οπως λεει ο DIM77 οτι το μοντελο το κρινουμε στην απλη μορφη του χωρις εξτρα και πακετα αεροδυναμικα.
__________________
Απάντηση με παράθεση