Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #27  
Παλιά 05-01-10, 12:45
Το avatar του χρήστη Action Man
Action Man Ο χρήστης Action Man δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 17-09-2004
Μηνύματα: 4.576
Action Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων
Πολυ ενδιαφερουσες αποψεις πραγματικα,το Μ3 Ε46 κερδιζει κατα κρατος μεχρι στιγμης πραγματικα εκτος απο πανεμορφο ειναι και κορυφαιο αυτοκινητο!

@ Docto Abo.....την ///Μ3 Ε46 δεν την εχω πουλησει ακομα,στη σκεψη ειμαι.

Εχω καει με την Μ3 Ε30 παρα πολλα χρονια,εχω τσουρουφλιστει να το θεσω καλυτερα!Ο Παντελης οπως και αρκετοι αλλοι ξερουμε οτι ελληνικο Μ3 Ε30 δεν υπαρχει αξιο λογου εκτος απο 2-3 αυτοκινητα τα οποια οι ιδιοκτητες τους ζητανε εξωφρενικα χρηματα.Με τα αυξημενα τελη για τα παλαιοτερα μοντελα και ιδιαιτερα υψηλου κυβισμου οπως η Μ3 Ε30 πονταρω οτι οι ιδιοκτητες τους θα πιεστουνε πολυ ωστε να εκλογικευτουνε οι απαιτησεις τους.Περιμενω ακομα.....καθε προταση-συμβουλη ευπροσδεκτη!
Γιάννη,ΚΡΙΜΑ που πριν λίγες μέρες ένας γνωστός μου πήρε μια Μ3 Ε46(με λίγα χλμ,αλλά ψιλοξεκολιασμένη κατ΄εμέ) και δεν πήρε την δικιά σου...
Του είπα οτι αν ήταν δικιά μου δεν θα του πρότεινα να την πάρει,αλλά επειδή ξέρω τον Γιάννη το αυτοκίνητο είναι 100% άψογο.
Τελικά επέλεξε το άλλο λόγω νάβι......
__________________


"Treat all tires like they deserve to die"
Απάντηση με παράθεση