Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #22  
Παλιά 02-12-08, 14:30
Το avatar του χρήστη Action Man
Action Man Ο χρήστης Action Man δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 17-09-2004
Μηνύματα: 4.576
Action Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to behold
Thumbs down

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΡΑΓΑΖΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
Μπράβο φίλε αλλά μη περιμένεις ανταπόκριση για αυτά που γράφεις αν διαβάσεις σε διάφορα θέματα θα δεις ότι οι ποιο πολλοί γράφουν έτσι απλά για να γράψουν ας είναι και βλακείες αυτά που θα πουν δείξε μια επιείκεια γιατί είναι άλλοι μικροί & άλλοι (κουτοί)……Όσο για αυτό τέρας που έβαλες να δούμε και να γράψουμε τα σχόλιά μας θα πω πως είναι καθαρά για άτομα που όχι απλός θέλουν το καλό αυτοκίνητο να είναι καλύτερο, έχουν τέτοιο μεράκι και (euro) τρέλα που θέλουν να μην υπάρχει άλλο σαν το δικό τους. Αλλά η αξιοπιστία βεβαία του εργοστασιακού πάει περίπατο μαζί με τα euro πράγμα που δεν τον ενδιαφέρει τον ιδιοκτήτη του γιατί το μόνο που θέλει είναι το εξωπραγματικό αυτό το ξέρουν οι εταιρίες ότι ανάμεσά μας υπάρχει & κυκλοφορεί ο ανώμαλος ιδιοκτήτης ελεύθερος και ωραίος σε αυτόν απευθύνεται !!!!! Τέλος θα πω ότι η δυνάμεις που βγάζουν παραπάνω και οι όλες επεμβάσεις που κάνουν δεν έχουν πάντα το καλύτερο αποτέλεσμα και οι χρόνοι τους σε μετρήσεις είναι με μικρές διαφορές αλλά αυτό είναι το ζητούμενο οι μικρές διαφορές που για κάποιους είναι μεγάλες.!!!
Φίλε μου αν αυτά που γράφεις παραπάνω τα εννοείς....τοτε δεν έχω και πολλά να πώ....( μάλλον...έχω αρκετά να πώ)
Έχω βαρεθεί να ακούω μπουρδελολογίες περι τρελών αλόγων....πανίσχυρων μοτέρ τεραστίων ζαντών που gamane και δέρνουν....περί πισωκίνητων αυτοκινήτων με 300ps που δεν έχουν ούτε ένα απλό μπλοκε΄διαφορικούλι.......περί κουτών μικρών παιδιών που δεν θα έκαναν μια αμαξάρα(όπως οι Μ5-Μ6) ΚΑΓΚΟΥΡΟΚΑΡΟ....περί τρελών drift με το τάδε τροπετοδημιούργημα,με την τεράστια αμαξάρα που απο τότε που βρέθηκε στα χέρια του εκάστοτε αγοραστή-ταυτόχρονα μεγάλωσε και το μόριο του.......που με τα φιμέ τζαμάκια δείχνει υπεράνω(επειδή δεν φαίνεται)....πφφφφ.....βρώμισε το ψάρι από το κεφάλι λέμε..
__________________


"Treat all tires like they deserve to die"
Απάντηση με παράθεση