Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #25  
Παλιά 09-02-11, 18:06
Το avatar του χρήστη stauros772000
stauros772000 Ο χρήστης stauros772000 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-08-2006
Μηνύματα: 801
stauros772000 has a spectacular aura aboutstauros772000 has a spectacular aura about
παπαδοπουλος.χασαπικο(εχει τεχνογνωσια)
αδαμιδης,φαρμακειο-χασαπικο(εχει τεχνογνωσια)
τρικαλιωτης ,οτι αρπαξουμε απο τα φαρμακεια-χασαπικα(εχει τεχνογνωσια)
απο την δικη μου εμπειρια,το θεμα των εξουσιοδοτημενων ειναι οι τιμες τους,ΑΛΛΑ........
αν δεν μπορουμε να επισκευασουμε κατι μονοι μας,πρεπει να πληρωσουμε.
πως να το κανουμε,οι γνωσεις τους και οι επενδυσεις που εκαναν,πρεπει να αποδοσουν.
για καθιστε να αλλαξετε 1 δισκο-1 αμορτισερ,να δειτε την γλυκα.............
σχετικα με το αλλο που λενε πολλοι,περι BC και ηλεκτρονικου ελεγχου βλαβων και διαγνωσεις,γιατί περιμενετε να σας τα κανουν τσαμπα????????????????????
εγω για να το κανω μονος μου εσκασα 200 ευρουλακια για προγραμα-καλωδιωση.αν δεν θελετε να πληρωνετε,εχετε και αυτην την επιλογη.
η συμβουλη που μπορω να δωσω σε καποιον που θελει να παει το οχημα του σε οποιοδηποτε συνεργειο,ειναι να ειναι ξεκαθαρος σε αυτα που θελει να κανουν στο οχημα του,αλλα και μετα την επισκευη να ελεγχει το οχημα αν εχουν γινει αυτα που απαιτησε.
και βεβαιως οπου βρισκουν τα κανουν.στον απαιτητικο κανουν τις λιγοτερες μαμουνιες
(γιατι περι μαμουνιων προκειτε οταν του λες αλλαξε ψυκτικο υγρο,ενω ερχεται χειμωνας και εσυ εχεις σκετο νερο στο ψυγειο,και ο τυπακος ο αχρηστος σου λεει οτι το αλλαξε ενω δεν ακουμπισε την ταπα του ψυγειου ,και εσυ θα βγαλεις εναν χειμωνα με σκετο νερακι στο ψυγειο,νομιζοντας οτι ο επαγγελματιας εκανε σωστα την δουλεια του!!!!!!!!!)
Απάντηση με παράθεση