Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 29-12-11, 20:47
gupakos Ο χρήστης gupakos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-07-2008
Μηνύματα: 252
gupakos will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από paganis Εμφάνιση μηνυμάτων
να βγαλεις και να βαλεις το φαναρι ..ειναι δουλεια 15-20 λεπτων, μαζι με την ρυθμιση! αποψη μου ειναι, πως αν τα εργοστασιακα σου φαναρια με λευκα φλας,,,ειναι σε πολυ καλη κατασταση , ειναι ομορφοτερα απο τα after market! τα εργοστασιακα υστερουν σε ομορφια , μονο αν ειναι ταλαιπωρημενα...
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nickolas_s2k Εμφάνιση μηνυμάτων
Mια εποχη ημουν ενα βημα πριν να τα παραγγειλω αυτα τα angel (με το μαυρο εσωτερικο παντα) αλλα εκανα πισω διοτι διαπιστωσα ενα πλεονεκτημα και ενα ΜΕΓΑΛΟ μειονεκτημα κατα τη γνωμη μου.. τα φαναρια τα ΟΕΜ ειναι πανεμορφα και ''γεμιζουν'' τη μουρη του ζ αν με καταλαβαινεις..οταν λοιπον τα βλεπω σε συγκριση με τα angel σβηστα στο ματι μου ειναι πολυ πιο ωραια καθοτι οι κυκλοι τους ειναι μεγαλυτεροι και πιο εντυπωσιακοι..απο την αλλη τα angel ειναι πιο ομορφα τα βραδια με μια διαφορα ομως..οχι για σενα.. αλλα για αυτον που ειναι μπροστα σου! οσο για την τοποθετηση ναι ευκολη ειναι δεν υπαρχει προβλημα αν πιανουν λιγο τα χερια σου..
Δεν είναι ταλαιπωρημένα, αν και έχουν φυσικά λίγο ξεθωριάσει οπότε κάποια στιγμή πρέπει να γίνει ο καθαρισμός...είναι όμως με τα κίτρινα φλας...και αυτό με χαλάει...στα 230 ευρώ των angel είναι ίσως στο όριο του πόσα θα έδινα για αυτήν την (όχι απαραίτητη) αλλαγή....σκέπτομαι ότι αν άλλαζα το φλας και τους έκανα και ένα καθάρισμα θα έδινα ένα ποσοστό των χρημάτων, ενώ τώρα μπορώ να βάλω και τα angel eyes και να δω πως θα είναι....αν δεν μου αρέσουν τα δίνω σε κάποιον για 200 ευρώ και ξεμπερδεύω...

Απο περιέργεια, ξέρετε πόσο πάει η αλλαγή σε λευκά φλας;

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη gupakos : 29-12-11 στις 20:52
Απάντηση με παράθεση