Θέμα: ηχεία ζ3
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 07-05-14, 12:58
Το avatar του χρήστη ducatista
ducatista Ο χρήστης ducatista δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 16-10-2013
Μηνύματα: 92
ducatista is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από zografias Εμφάνιση μηνυμάτων
Αδερφέ μου... βγάζεις τα ηχειάκια σου και μ ένα μέτρο θα μετρήσεις τις διαγώνιες τρύπες του!
μετατρέπεις τα εκατοστά σε ίντσες και μετά βάζεις ότι θες!
Αν δεν κάνω λάθος έχει 2 στα πόδια (13 ή 16 εκατοστά λογικά θα είναι), 2 τουιτεράκια ψιλά στη πόρτα και σε μερικούς είχε κι ένα στη μέση ανάμεσα στα 2 καθίσματα...
Λογικά όταν τα βγάλεις, θα είναι συνδεδεμένα με φισάκι (σαν εργοστασιακά)! Μην σου φανεί περίεργο.. Κόβεις φισάκι και συνδέεις απλά τα καινούρια...
Τιμές από 30€ μέχρι 500€.. με 100-150€ παίρνεις πολύ ωραία και ποιοτικά ηχειάκια..
Άμα βάλεις πολλά Watt θες κι ενισχυτή για να τα αξιοποιήσεις........
Επίσης θα κοιτάς τα Watt RMS ότι τα Watt Peak...

Λεβιεδάκι θα τσιμπήσεις από eBay!!! ///Μ, φωτιζόμενο ασημί ή νίκελ ή δερμάτινο (μεραφές στα χρώματα του ///M ή χωρίς...) υπολόγιζε από 40-70€ στη πόρτα σου 2-3 βδομάδες μετα τη παραγγελία σου!
Πάρε μια ιδέα απ' το δικό μου... http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ad.php?t=31265
αδερφε μου εβαλα τελικα ηχειακια μπρος πισω πολυ ποιοτηκα απο οτι μου ειπε (pioneer περιπου 120+114) οκ ξερω οτι για να βγαλει παραπανω βατ θελει ενθσχυτες κ τετοια και δεν θελω.. λιγο καλυτερο μπασο να ειχαν κ θα ημουν τελειοσ! τωρα το λεβιεδακι με απασχολει.. ειδα στο λινκ σου που εστειλεσ ενα ασημι m αυτο θελω μαρεσειιιι! θα δω πως θα το κανω απο το ebay αν βρω απο εδω θα ηταν καλυτερα βεβαια.. η κατι σε μεταχειρο αλλα αριστο...
Απάντηση με παράθεση