Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #9  
Παλιά 02-01-09, 09:31
Το avatar του χρήστη nikos_E34
nikos_E34 Ο χρήστης nikos_E34 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 28-07-2004
Μηνύματα: 613
nikos_E34 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από E46 POWER Εμφάνιση μηνυμάτων
αυτα δεν λεγονταιο ιphone αλλα hiphone! Oσο για τον Λαμπριανιδη εχω αγορασει και εγω χωρις κανενα προβλημα.
adidas adibas
panasonic kamasonic
sony pony

ο συγκεκριμενος λαμπριανιδης πουλαει πολυ λαδι και κραταει χαμηλες τιμες πραγμα που ενοχλει τον ανταγωνισμο και λενε μλκιες στα φορουμ ανα καιρους...ενα τελευταιο περιστατικο που αναφερθηκε εδω μεσα συζητηθηκε εκτενως και τα συμπερασματα ηταν οτι το λαδι που αγορασε δεν ηταν για το συγκεκριμενο μοτερ (αραλ σακ μπιγκ ταιμ)...εγω εχω πολυ κακη εμπειρια με τα αραλ..προτιμω εκο μεγκατρον μπροστα σε αυτα..
αυτο με τις αντιγραφες ειναι urban legend φιλε γιατι εχεις πολλους τροπους να ελεγξεις ενα λαδι...πχ. να στειλεις μειλ στη μαμα εταιρεια και να σου δωσει ενα καταλογο αντιπροσωπων στη χωρα σου
2) να ελεγξεις το bar code και συγκεκριμενα τα 3 πρωτα ψηφια σε ποια χωρα αναλογουν
3)ψαχνεις τα φορουμ και βλεπεις ποιος ειναι Εμπορος με Ε κεφαλαιο και οχι κανας μαιμουδιαρης

και φυσικα ψαχνεις στο νετ για το ιξωδες που πρεπει να εχει το αμαξι σου και ποιες εταιρειες καλυπτουν αυτα τα στανταρ!
εχω ακουσει για περιπτωσεις που βαζουν σε Μ40 μοτερ λαδι 10-60 η 15-50 και μετα αναρωτιεται ο κοσμος γιατι τα ωστηρια εγιναν λαπας...το λαδι που δινει η εταιρεια κοιτας και αναλογα με το κλιμα της χωρας σου (κρυο ζεστη) κοιτας τον πρωτο δεικτη να ανταποκρινεται...πχ. γερμανια δινουν 0-40 λαδι...ελλαδα θα δωσουν 5-40 η 10-40 λαδι...ο θανατος του κινητηρα ειναι το πρωινο ξεκινημα...απο εκει και μετα δεν εχει σημασια διοτι ο κινητηρας κραταει θερμοκρασια και δεν επηρεαζεται ΚΑΘΟΛΟΥ απο την εξωτερικη θερμοκρασια...παγιο λαθος του ελληνα να λεει
"εδω γερμανια 0-40 αλλα εδω φτανει μαξιμουμ 30 βαθμοι κελσιου επομενως ελλαδα με τισ 40αρες κελσιου ας βαλω 15-50"
ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ!!
αυτα για τωρα
Απάντηση με παράθεση