Θέμα: air box carbon BMC
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #28  
Παλιά 30-01-11, 20:55
spiros xania m3 Ο χρήστης spiros xania m3 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 09-05-2010
Μηνύματα: 90
spiros xania m3 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mike21 Εμφάνιση μηνυμάτων
για μένα η καλύτερη λύση είναι η εισαγωγή της hamman,βέβαια πρέπει να είναι πανάκριβη οπότε ανάλογα με τα λεφτά που διαθέτεις αντιστοίχως προχωράς,απο ότι είδα φοράς εγκέφαλο της link,απο ότι έχω μάθει ο μάστορας που τους προγραματίζει στα χανιά είναι άριστος στη δουλειά του και έχει φτιάξει πολλούς εξακύλινδρους s, συμβουλέψου τον,είναι αρκετά έμπειρος.
γεια σου φιλε μου !!την hamman την βρισκω φτηνα ξερω οτι για να την παρεις καινουργια κανει τουλαχιστον 2000++e απο τυχη την βρηκα μεσο ενως γνωστου μου θα την παρω απο την αθηνα απο ενα γνωστο μηχανικο που ασχολειται μονο με bmw ονομα δεν λεω για να μην κανω διαφημιση... για ποιον μου λες στα χανια ειναι δυο ,ο ενας ειναι πραγματικα μαστορας στο θεμα εγκεφαλων και βασικο δεν σου κλειδωνει το βανος οπως κανουν οι περισοτεροι,και ο αλλος δεν το κατεχει το επαγγελμα καθολου μα καθολου σου λεει θα βαλω αυτο θα βαλω αυτο και στο τελος πας δυναμομετρο και βγαινεις μειον και απο τα αλογα που ειναι μαμα τπτ αλλο δεν σου λεω.στειλε μου μεσω pm to ονομα του για να δω αν μου λες τον σωστο!!.στο θεμα μας τωρα αν βαλω εισαγωγη δεν μπαινει με την καμια το βαραλακι οποτε τι κανω!!!!
Απάντηση με παράθεση