Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 20-07-07, 12:45
BILL007 Ο χρήστης BILL007 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 04-12-2006
Μηνύματα: 3.956
BILL007 is a jewel in the roughBILL007 is a jewel in the roughBILL007 is a jewel in the rough
Σε αυτό που είναι στη Μεσογείων,καθώς επίσης και στην Athens Car στη Βουλιαγμένης και γενικά σε πολλά εξουσιοδοτημένα,ούτε εγώ θυμάμαι πόσα είχα πάρει "σβάρνα",είχα ρωτήσει τους πάντες απο επίσημα!!!!!!Γενικά η αντιμετώπιση στο ζήτημα ήταν η εξής απο πλευράς ΒΜW επισήμων εξουσιοδοτημένων συνεργείων: όλοι τους ψάχνανε για έτοιμη καλωδίωση (από το ΕΤΚ μάλλον ή απο κάποιο άλλο πρόγραμμα τέλος πάντων) που δεν υπάρχει!Έτσι η απάντηση ήταν κλασσική!ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ!Γενικά έτσι δρουν όλα αυτά τα συνεργεία απότι κατάλαβα (μιας και είμαι σχετικά μικρός και δεν έχω εμπειρία με πολλά συνεργεία,με αυτή την ιστορία τουλάχιστον στα ηλεκτρικά,απέκτησα,χιχιχιχιχι!!!!)...Ότι δίνει το εργοστάσιο και τίποτα παραπάνω...Ούτε καν διάθεση να ψάξουν ή κάτι σχετικό...Μονο ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ...Σου λεει έχεις "παλιό" μοντέλο?,πούλα το να πάρεις το καινούργιο...Σε αυτό σε ωθεί η στάση τους...Anyway,πολύ πικρόχολη κατάσταση φίλε μου,μην το συζητάς!Ευτυχώς βρήκα άκρη και ξεμπέρδεψα γιατί δεν άντεχα άλλο τις ΑΝΟΗΣΙΕΣ τους!!!και ήμουν έτοιμος να επέμβω εγώ ο ίδιος για να το φτιάξω στην τελική και ας τα έκαιγα όλα,που λέει ο λόγος...Γενικά σαν συμπέρασμα ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΕΠΙΣΗΜΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ για τέτοιες πιο εξηζητημένες δουλειές...Για τα απλά καλοί είναι,για τα πιο σύνθετα,μόνο χρόνο και ψυχική ηρεμία μπορείς να χάσεις και τίποτα άλλο...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BILL007 : 20-07-07 στις 13:00
Απάντηση με παράθεση