Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 11-04-06, 16:41
Το avatar του χρήστη ANDREAS
ANDREAS Ο χρήστης ANDREAS δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 02-07-2005
Μηνύματα: 194
ANDREAS is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από STR
Αντρεα μου μετα την κουβεντουλα που ειχαμε,εγω τα ειδα διαφορετικα τα πραγματα.Εγω ελεγα οτι θα φυγω εσυ το εκανες τελικα.Φυσικα και δεν ταιριαζουμε με ολους,οπως επισης και δεν ξερουμε καλα τον χαρακτηρα του καθενα.Θα πρεπει λοιπον να ειμαστε πιο προσεκτικοι σε αυτα που λεμε στον αλλο αφου δεν ξερουμε πως θα το παρει,αλλα θα πρεπει και κατα την γνωμη μου να ειμαστε και ανεκτικοι στο πως θα λαβουμε αυτο πουθα μας πει ο αλλος αφου δεν καταλαβαινουμε παντα τον τροπο που το ειπε.
Οι τροποι αντιμετοπισης ειναι 2.Αν αυτος που εχουμε ενα προβλημα ειναι ενα ατομο που εχουμε αξιολογισει οτι θελουμε να το κανουμε παρεα ,τοτε του μιλαμε ανοικτα και απευθειας για το θεμα που μας πειραξε.Σιγουρα η παρεξηγηση θα λυθη αν η συμπαθεια ειναι αμοιβαια.Ο δευτερος τροπος ειναι να προκειται για ενα ατομο που πιστευουμε οτι δεν μπορουμε να κανουμε παρεα και παραεξω οποτε τον απομακρυνεις σιγα σιγα με τροπο και περιοριζεσαι σε κουβεντουλες μεσα στο κλαμπ περι αυτοκινητων και μονο.
Τωρα οσο αφορα γενικοτερα το κλαμπ ,ξερεις και την δικη μου σταση πανω στο θεμα.Περιμενω καποιες συζητησεις με τους admins να δουμε που θα καταληξουν.Καλη διαθεση υπαρχει απ'ολους μας νομιζω.Ξανασκεψου το θεμα της αποχωρησεις σου ,ειναι λιγο βεβιασμενη.Και να φανταστεις οτι μετα απο την κουβεντα μαζι σου αποφασισα να μην φυγω...
Και καλα εκανες που δεν εφυγες και με ευχαριστει το γεγονος οτι σε βοηθησα και εγω λιγο,αλλα θεωρω οτι εσενα δεν σε προσβαλε καποιος οπως εκανε με εμενα και βεβαια δικαιολογω και το νεαρο της ηλικιας,αλλα καλα θα ειναι να βουταμε την γλωσσα μας στο μυαλο μας πριν μιλησουμε.Και το πιο βασικο ειναι οτι οταν θελουμε να μας βλεπουν και να μας αντιμετωπιζουν ως ωριμους ανθρωπους τοτε φερομαστε και ετσι.