Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #106  
Παλιά 05-08-09, 00:05
Το avatar του χρήστη oldcarskickass
oldcarskickass Ο χρήστης oldcarskickass δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 17-02-2006
Μηνύματα: 4.553
oldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Zer0cooL Εμφάνιση μηνυμάτων
Γιατι στο πετρελαιο θα δωσεις παραπανω χρηματα απ οτι για τη βενζινη, στα ΙΔΙΑ κυβικα...
Ενω στην αλλη περιπτωση η διαφορα χρηματων οφειλεται σε ΔΙΑΦΟΡΑ κυβικων...
Οποτε μαλλον ακυρη παρομοιωση (αν εχω καταλαβει καλα βεβαια αυτο που θελεις να πεις...)
Ίδια κυβικά λιγότερη κατανάλωση, φτηνότερα σέρβις, περισσότερο γκάζι πιο άνετη οδήγηση (όπως σκέφτομαι εγώ για το diesel)
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από alexisp Εμφάνιση μηνυμάτων
nope! Από Μέτσοβο προς Καρδίτσα (κτλ) είναι η ίδια-παλιά-καλή Κατάρα!

Good old Κατάρα λοιπόν!!(άσχετο αλλά πολύ τη γουστάρω τη διαδρομή, και έχω πάει 2 φορές με 316 Ε30)
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από michaelp900 Εμφάνιση μηνυμάτων
Θα αναφερω ΑΛΛΗΣ κατηγοριας αμαξι αλλα το καινουριο golf gti το ειδες??
27.000euros,2λτ TFSI,211PS
Εγω εμεινα ΜΑΚΑΚΑΣ οταν μπηκα μεσα!
Οκ, αλλά μη το διατυμπανίζεις κιόλας, το νήμα αφορά 316vs320, και από ότι φαίνεται τίθεται θέμα κυβικών και όχι μάρκας.

Οπότε εγώ ψηφίζω (από τη στιγμή που μπορείς φορολογικά να το συντηρείς γιατί μεταξύ των 2 από ότι φαινεται δεν υπάρχει άλλη διαφορά στη συντήρηση) 320i.
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
το καθηκον μου εκανα μονο.
Out for all that I can get
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Σ αυτό το χώρο που είναι αδιαφιλονίκητα πλέον, ο χειρότερος του κόσμου και το γεγονός πως δεχόμαστε να ζούμε εδώ, σημαίνει αυτόματα πως στερούμεθα αξιοπρέπειας, όλα γίνονται αντίθετα από το σωστό. Αυτό όμως ανάγεται στη σφαίρα της φιλοοσφίας.
Απάντηση με παράθεση