Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #16  
Παλιά 23-08-04, 15:37
Το avatar του χρήστη Nick_compact
Nick_compact Ο χρήστης Nick_compact δεν είναι συνδεδεμένος
MINIaddict user
 
Εγγραφή: 25-06-2004
Μηνύματα: 5.249
Nick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to behold
Αυτο το μαύρο του γιου του Βουδούρη το είδα και εγώ και μάλιστα πήγα να το κοιτάξω γιατί ήθελα να το αγοράσω!Θα έδινα το δικό μου και ένα 3000χίλιαρο ακόμα και ήμουν έτοιμος να το πάρω όταν όμως το είδα λεπτομερώς,και σηκωμένο στην ράμπα,δεν μου πολυάρεσε.Το μοτέρ του έχει υποστεί ανακατασκευή και είναι 2.5 και όταν πήγα επίσης ήταν για φανοποιό!Μετα πήγα και είδα ένα άλλο μετατροπή στον Καραγρηγόρη(μεταχειρισμένα) στον Καρέα,ένα μαύρο με μπεζ δέρματα αλλα ούτε εκεινο έλεγε πολλά... και το παράτησα το θέμα!Δυστυχώς είναι πολύ δύσκολο να βρεισ καλό Μ3 Ε30!Κυκλοφορεί πολλές φορές στην Βούτα ένα μπλε μετατροπή το οποίο είναι άψογο και ο ιδιοκτήτης του έχει συνεργείο και το έφτιαξε όλο μόνος του!!!
Απάντηση με παράθεση