Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #19  
Παλιά 14-12-11, 20:25
bimmerm Ο χρήστης bimmerm δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-11-2011
Μηνύματα: 347
bimmerm will become famous soon enough
Παράθεση:
Υ.Γ. Τα σκήπτρα του γελοίου του φόρουμ ανήκουν δικαιωματικά, απο καιρό τώρα, σε εμένα.
οτι πεις.απλα πριν μπω στο φορουμ ειχα διαβασει πολλα ποστ και ειδα οτι εισαι προκλητικος και αιχμηρος συατα που λες αλλα τουλαχιστον ντομπρος.γιαυτο και δεν σε παρεξηγησα αμεσως και ζητησα πρωτα εξηγηση, αλλιως θα καταλαβαινες οπως ο αλλοι οτι και εγω δεν τα μασαω.

Παράθεση:
Ασχολήθηκες κάποιο χρόνο, για να ψάξεις σε αντιπροσωπείες να δείς αν χρεώνουν
ή όχι τη διάγνωση.. (Και θεωρείς οτι 40 ευρώ για τη διάγνωση είναι φάουλ).
Ψάχνεσαι για να δείς αν γίνεται να κόψεις έστω και ένα ευρώ απο το κόστος σέρβις,
επειδή το όχημα ήταν 1 χρόνο αραγμένο και όχι σε χρήση..
Θέλεις, δικαίως ή αδίκως, να καλύψεις την περίπτωση αστοχίας πολλαπλασιαστών
όταν θα είσαι εκτός εγγύησης..
Σεβαστό, δικά σου είναι τα χρήματα, δικός σου ο κόπος, καλά κάνεις..
Απλά χαλάς τη ζαχαρένια σου για 180 ευρώ, ενω θα μπορούσες αμέριμνος να
απολαμβάνεις το αυτοκίνητο σου..
κιολα αυτα τα καταλαβες απο ενα ποστ που εκανα.δεν ειμαι ουτε 2 βδομαδες μεσα και εβγαλες συμπερασμα για μενα?
λαθος συμπερασμα φιλε.δεν ειμαι ο τυπος που πηρε για να πουλησει μουρη αν αυτο εννοεις ,ουτε ασχετος με αμαξια,εχω οδηγησει λογω δουλειας παρα πολλα μοντελλα αλλα επειδη δεν ηταν δικα μου ,δεν τα πηγαινα εγω σερβις .πρεπει να μπω στην νεα νοοτροπια.
πριν λοιπον θεσω το θεμα ουτε σε αντιπροσωπους ρωτησα ουτε τηλεφωνα πηρα ,ουτε τιποτα απο αυτα ,δεν την ψαχνω ετσι.μπηκα μεσα στα φορουμ και διαβασα τα παντα.το δικο μου συμπερασμα και ο λογος που εκανα την ερωτηση ειναι γιατι διαπιστωσα οτι πεφτει πολυ εκμεταλευση και παραμυθι απο αντιπροσωπους που κρυβονται πισω απο δηθεν πρινιουμ ταμπελες,μη χεσω, και πασαρουν στον κοσμο φουμαρα και του τα παιρνουν τσαμπα και βερεσε.
λοιπον φιλε δεν ειναι θεμα χρηματων.πιστεψε με .πριν αγορασω μπεμπη ηξερα απο φιλους ποσα θα χωνω.
και θα χωσω οσα θελει γιατι το αμαξι το γουσταρω πολυ. οδηγησα 5 διαφορετικα αυτοκινητα πριν καταληξω συατο, αν και τοχα ερωτευτει εδω και χρονια
μολις οδηγησα την μπεμπα καταλαβα την διαφορα.ειναι απολαυση.η μπεμπα για μενα ειναι απολυτο μηχανημα οδηγησης ειτε ειναι ασσος ειτε ειναι 7αρα. ειναι ξεχωριστα αμαξια,ζωντανα ,τα νιωθεις ρε παιδι μου, σου αφηνουν ενα χαμογελο αφου τα οδηγησεις και περιμενεις ποτε να ξαναμπεις μεσα να κανεις διαδρομες.
αλλα δεν γουσταρω εκμεταλλευση και να με κανουν χαζο οι εμποροι.γιαυτο ηθελα να ειμαι προετοιμασμενος και εκανα μια σουμα απο,τι διαβασα ,εριξα τις αποριες μαζεμενες,για να μου λυθουν και να οδηγω αμεριμνος.τοπιασες ετσι?
ετσι κιλαλλιως θελω δεν θελω οταν μπαινω μεσα δεν σκεφτομαι τιποτα,χαλαρωνω και απολαμβανω.
ομως οσα και αν εχω δεν ταχω για χασιμο και να με λενε κοροιδο.εσυ?
Απάντηση με παράθεση