Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1462  
Παλιά 04-01-18, 20:10
Το avatar του χρήστη kacey
kacey Ο χρήστης kacey δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-07-2004
Μηνύματα: 962
kacey is a jewel in the roughkacey is a jewel in the roughkacey is a jewel in the rough
(ας προστεθει στο παραπανω γιατι περασα ο χρονος για edit)

Βασικα, πιαστε οποιοδηποτε Jeep Cherokee και αντιστοιχης χρονολογιας 997 (3700cc το πρωτο, 3600cc το δευτερο) και νομιζω οτι εληξε το θεμα...Για να μην πουμε για κανα Grand Cherokee 4.7lt με πχ αντιστοιχες 997...19100ευρω τεκμηριο το Grand Cherokee kai 12500 η 997 turbo..

@fanatic

στο εξηγησα στην ιδια προταση που το εγραψα. το γεγονος οτι την ιδια στιγμη υπαρχουν καποια λιγα Μ3 βιτρινας, και πολλα κοτετσια (ή αντιστοιχα το Μ5 του λεφου και πολλα αλλα ρημαδια) αποδεικνυει οτι το ιδιο ακριβως αυτοκινητο, μπορει να εχει κοστισει ανα ετος στο κατοχο πολυ διαφορετικα χρηματα. Και για αυτο το λογο δεν μπορεις να χρησιμοποιεις την κατοχη αυτου του οχηματος οχι ως αποδειξη, αλλα ουτε καν σαν ενδειξη του ποσα βγαζει.

Αν μεταξυ αυτου που γραφω εδω, του παραδειγματος του δικου μου Mondeo vs SLK, και των παραπανω με τα Jeep και τις Porsche ακομα δεν δεχεσαι οτι τα κυβικα δεν λενε τιποτα, νομιζω την εξαντλησαμε τη κουβεντα.

ΥΓ Συνεχιζεις να αυτοακυρωνεσαι. Μπορει εγω να βγαζω 10 χιλιαρικα και να τα ριχνω ολα στο Μ5 Ε39 με τα 20κ τεκμηριο ΕΠΕΙΔΗ επιλεγω να μενω με τους γονεις μου (τσαμπα), ενω καποιος αλλος με Μ3 Ε46 και 10 χιλιαρικα τεκμηριο, να δηλωνει μονο τα 10 υποχρεωτικα αλλα να βγαζει 20 και να εχει αλλο ενα καρο εξοδα και να πηγαινει καθε βραδυ στα μπουζουκια, με τα μαυρα.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kacey : 04-01-18 στις 20:24
Απάντηση με παράθεση