Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 19-02-05, 14:13
Το avatar του χρήστη Fanatic
Fanatic Ο χρήστης Fanatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2004
Μηνύματα: 3.592
Fanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really nice
Θα συμφωνησω οσον αφορα τα τζιπ που ειπε ο Δοκτωρ η αλλιως για τα suv!Ειναι πραγματικα αληθεια και γεγονος ότι πολλοι ιδιοκτητες τετοιων οχηματων (και όχι καθαροαιμων τζιπ,που είναι άλλη κατηγορια) είναι από τους ποιο μαμακες οσον αφορα τον τροπο συμπεριφορας,τυπου σας μαμαω ολους!Οι γυναικες αυτό που γουσταρουν πιο τρελλα είναι ένα αστραφτερο καινουριο σπορ αυτοκινητο….Ε21,Ε30 και Ε34 δεν αρεσουν δυστηχως για εμας τους κατοχους,δεν πα να είναι ///Μ η να εχουν μοτερ με 500 αλογα….απλα θεωρουνται παλια….το σιγουρο είναι ότι αμαξι καλο δεν αρκει για να βρεις γκομενα(παρολο που παρα πολλοι από εμας τους αντρες το πιστευουν αυτό)…και σε οσους εχει συμβει πιστευω ότι η γκομενα είναι άλλο φρουτο.Πανω από όλα όμως πιστευω ότι οποιος παιρνει αμαξι και βαζει προτεταιοτητα ότι θα χτυπαει γκομενακια και όχι πανω από όλα την δικη του κα..λα τοτε αυτό το ατομο είναι φλωρος….και το λεω επειδη εχω γνωρισει ατομα που ενώ συζηταμε για αυτοκινητα μου πετανε….ναι αλλα αυτό δεν είναι γκομενοπαγιδα αυτοκινητο…..εεε τι να πω την τρελλα μου μετα….αντε γεια λοιπον!Πραγματικα είναι για γελια τετοιες περιπτωσεις(και για λυπηση) …μαγκες η ποιοτητα του ανθρωπου(και η εμφανιση σιγουρα) είναι αυτό που γουσταρουν οι γυναικες(συνηθως εννοω παντα,ειναι και αλλες που κοιτουν λεφτα,αμαξια,κυριλικια κτλ)!Ολα τα αλλα πιστευω είναι κομπλεξ και ανταγωνισμος που εχουμε δημιουργησει εμεις οι ιδιοι,το αμαξι και οι οδηγηση είναι κατι που πρεπει να μας ευχαριστει εμας….να ξεχναμε όλα τα αλλα(γκομενες,οικονομικα,σκοτουρες).Παρτε ένα τιμονι και δειτε το εγωιστικα τον κοσμο!Εγω και η μπεμπα μου!!!!!


Υ.Γ Οποιος με Ζ3 την ξαναπεσει στην γκομενα μου θα του μαμισω!!!!!Αντε πια,ολο μου λεει μου κορναρε ενας με Ζ3,μου μιλαγε ενας με Ζ3…..μην αρχισω και αντιπαθω ανθρωπους ετσι?????Αλλα ενταξει εσεις ειστε καλα παιδια,δεν κανετε τετοια….(ναι καλα…χαχχαχαχα)

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Fanatic : 19-02-05 στις 14:22
Απάντηση με παράθεση