Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #151  
Παλιά 04-09-09, 10:37
Nick_E60_GR Ο χρήστης Nick_E60_GR δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-11-2007
Μηνύματα: 1.522
Nick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από DoctorAbo Εμφάνιση μηνυμάτων
Πάει πολύς καιρός που δεν έχω γράψει σε αυτό το thread.
Πάντα είχα την άποψη πως δε χρειάζεται να γράφει κανείς απλά για να γράφει.
Το καρχαρίνι βρλισκεται μαζί μου ήδη στον έκτο χρόνο και η ηλικία του θα είναι 7 ετών τον Νοέμβρη.
Τα χιλιόμετρα είναι 176.000.--

Μόλις έκανα ένα ταξίδι στη Βόρεια Ελλάδα μαζί του. Επιβάτες εγώ (οδηγός) και ο Αλέξης (αδελφοποιτός και συναιτέρος) - συνοδηγός.Φύγαμε Τρίτη βράδυ για Θεσσαλονίκη, πήγταμε στοι Κιλκίς, Πήγαμε στη Ξάνθη, ξαναγυρίσαμε Θεσσαλονίκη, μετά πήγαμε στην Πηνιάδα της Λάρισας και πίσω Αθήνα. Μπόλικα χιλιομετράκια για 2 24ωρα.

Στη διάρκεια του ταξιδιού συνέλαβα τον εαυτό μου και τον Αλέξη να κάνουν κοντά συχνά σχόλια του στυλ .... κοίτα πως πάει το μαμιμένο, κοίτα πως στρίβει, πως προσπερνά 8 νταλίκες μαζί σε μια μικρή ευθεία κλπ.

Ε λοιπόν θέλω να σας πω κάτι. Μπορεί τα χρόνια να πέρασαν, μπορεί το εργαλείο να είναι 7 ετών και με 176.000 χιλιομετράκια. Όμως είναι όσο ακμαίο, τόσο αποτελεσματικό και τόσο σύγχρονο που ..... τα κάνει όλα και συμφέρει και - αν θέτε το πιστεύετε - τραβάει την προσοχή τοπυ κόσμου.

Μετά την επισκευή του κινητήρα που έγινε στις 125.000 χλμ και έχοντας κάνει από τότε 52.000 ο κινητήρας με ήρεμη οδήγηση καίει κάτω από τα 12 λίτρα / 100 χλμ. Η αντίστοιχη κατανάλωση για την Ε 92 ήταν 16 lit / 100 km.

Αδέλφια, ευτυχώς που δεν έφυγε τότε που περίμενε να φύγει.
Όντως! Δε δίνονται τέτοια εργαλεία φίλε μου!
Άτομα που πήραν Ε92 Μ3, έχουν στην άκρη του μυαλού τους το Ε46 Μ3 τους και ομολογούν πως κάποια πραγματάκια τα έκανε καλύτερα...
Απάντηση με παράθεση