Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #34  
Παλιά 28-01-12, 09:42
Το avatar του χρήστη ditris
ditris Ο χρήστης ditris δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 01-09-2010
Μηνύματα: 977
ditris is just really niceditris is just really niceditris is just really niceditris is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dafidack Εμφάνιση μηνυμάτων
Φιλε makos,οπως ανεφερα η κουβεντα μας γινεται παντα σε φιλικο επιπεδο και προσπαθουμε να εχουμε μια υγειη αντιπαραθεση.Δεν θα μπω στη διαδικασια να σου απαντησω με το ιδιο υφος,απλα θα ηθελα να σου επισημανω πως δεν εχεις κανενα δικαιωμα να κρινεις καποιον χωρις να τον γνωρισεις εστω λιγο καλυτερα για το αν φοραει παντελονια ή οχι.Επιθεση ομως,με λεξεις οπως θρασιδειλος,αντρας με διακοσμιτικα μπαλακια και διαφορα αλλα που κανουν εσενα να φανεις πιο αντρας απο τους αλλους δεν εχουν θεση σ'αυτη τη συζητηση.Το αν εχω μπαλακια και το αν ειμαι αρσενικος υπαρχουν αλλοι που θα το κρινουν.Οχι ομως εσυ μεσα απο ενα φορουμ και απο μια κληση.Αλλωστε,θα γνωριζεις σαν γνησιος αντρας που εισαι μιας και οδηγας και αμαξι με αρ-χ-δια(αυτο σε κανει πιο αντρα) οτι τετοιες κουβεντες δεν της λες σε εναν αλλο για ψυλλου πηδημα.Επισης δε φανταζομαι να ειμαι ο μοναδικος εδω μεσα που προσπαθεισε να σβησει μια κληση.Ειναι και οι αλλοι χωρις μπαλακια.
Την επομενη φορα λοιπον φιλε μου που θα θελεις να "δικασεις" καποιον προσπαθησε να εισαι πιο ηπιος με τις "ποινες" που θα επιβαλεις.
Αυτα τα ολιγα,αντε,να εχεις ενα καλο Σαβατοκυριακο...
Αγαπητέ φίλε κ χτες σούπα πως σε φιλικό επίπεδο λέγονται σοβαρες κουβέντες!Ασχέτως αν υπάρχει η πρόφαση αστεία κουβέντα!
Η ομολογουμένως σκληρή επίθεση μου απέναντι σου ξέρεις γιατί γίνεται?Γιατί συνεχίζεις να επιμένεις πεισματικά πως να σβήσεις-μειώσεις τη κλήση με δόλιο τρόπο+κλαψουρίσματα!Είναι να μην με εξοργίσει?Δεν είναι δείγμα θρασυδειλίας?Επιμένεις πως δεν ήταν κ τπτ σοβαρη η παραπτωση για ελλειψη κτεο σε επαγγελματικό αυτοκίνητο!Όταν έχουμε άδικο, κ είναι κάτι παράλογο δε το ζητάμε δεν επιμένουμε αγαπητέ!Σε αντίθετη περίπτωση είμεθα όντως γ να κατακριθούμε!Ούτε κριτής το παίζω, ούτε αλάνθαστος αλλά ΔΕΝ ΚΛΕΓΟΜΑΙ για τέτοια περίπτωση σαν τη δική σου!Αν έχω μεγαλή ανάγκη οτιδήποτε φυσικά κ θα ζητήσω βοηθεια απο συγγενείς,φίλους αλλα δεν ζητω βοήθεια δημόσια για τρόπο αποφυγής πληρωμής κλήσης!Μη κάνουμε το παράπτωμα το διατυμπανίζουμε κιόλας!Ειλικρινά πολύ περισσότερο θα εκτιμούνταν κ θα βοηθιόσουν απο ζήτηση προτροπών-βοήθειας για το ίδιο ή παρόμοιο πρόστιμο αν παραδεχόσουν το έστω μικρό λαθος π υπέπεφτες κ δεν είχες όντως χρήματα ...παρα αυτό που γίνεται!Ούτε η ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ που συνεχώς επικαλείσαι ότι κ άλλοι υποπέφτουν σε τέτοια λαθη, γλύφονται στις αρχές κτλ μας απαλάσσει απο τα λαθη μας κ μας διακαιολογεί!Όταν κάνουμε γενικά μ-λ-κ-ες .....τις πληρώνουμε κ "ζαρώνουμε"!Αυτό είναι ανδρισμός αγαπητέ μου!

Υ.Γ οδηγώντας bmw που είναι κ και αμαξι με αρ-χ-δια δεν σημαινει πάντα πως αυτο σε κανει πιο αντρά!Αν μετράς όμως σε επιβεβαιώνει σαν άντρα όπως και συ επιβεβαιώνεις τη bmw σαν οδηγός-χειριστής!Τα ράσα άρα δεν κάνουν πάντα το παππα....αλλά όποιος τα φορά πρέπει να τα τιμά....και αυτό είναι γενικό συμπέρασμα.......
__________________


Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BMW Power : 28-01-12 στις 12:05
Απάντηση με παράθεση