Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #24  
Παλιά 20-12-12, 17:21
paganis Ο χρήστης paganis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-06-2009
Μηνύματα: 2.177
paganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nice
εδω και χρονια ειμαι πιστος οπαδος του πανιου εναντι της αλυσιδας!
την περασμενη βδομαδα βρεθηκα στα ζαγοροχωρια...την πρωτη μερα ειχε λιγο χιονι, αλλα συντομα το ελιωσε..
κοιμηθηκα λοιπον με ξαστερο ουρανο...ξυπνησα με αρκετο χιονακι..και το αυτοκινητο βρισκοταν στο κατω παρκινγκ του ξενοδοχειου...και εναν ανηφορικο κακοτραχαλο δρομο, ενδιαμεσα μεχρι τον κεντρικο
εβαλα τα πανακια μου...βγηκα απο το παρκινγκ...πατησα το χιονακι μου...και προσπαθησα να ανεβω την ανηφορα! το χιονι ηταν περιπου στους 20 ποντους απατητο...το αμαξι καταφερε να βγει στον κεντρικο...αλλα λογω αρκετου σπινιαρισματος σε ενα σημειο που ειχε αποκλειστικα παγο, αφησα 2 απο τις καθετες ενισχυσεις ! μπορω να πω,οτι δυσκολα τα πανια θα σε αφησουν...αλλα η αντοχη τους ειναι μικρη ! τα πανια ειναι της goodyear...και φυσικα θα ξαναπαρω τις ιδια(νομιζω 120ευρω ειχαν)...αλλα παντα πλεον,θα εχω μαζι μου και ενα σετακι κανονικες αλυσιδες..μιας και σε κακοτραχαλους δρομους...δεν αντεχουν οι αλλες...
Απάντηση με παράθεση