Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #24  
Παλιά 04-02-09, 23:42
Το avatar του χρήστη Fairytale
Fairytale Ο χρήστης Fairytale δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-07-2005
Μηνύματα: 3.775
Fairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bmw330vasilis Εμφάνιση μηνυμάτων
Συμφορουμιτες καθως και mod του φορουμ μας..........επειδη πρεπει να κοιταξουμε λιγο την ποιοτητα και τις τιμες που παιρνουμε τα αναφερω προς οφελος ολων μας...και εκτος
τουτου του ανεφερα για την παρεα μας και συμφωνησε (αναφεροντας παντα οτι ειστε απο το BMW MOTORSPORT το οποιο του συστησα) να εχουμε ειδικες εκπτωσεις.Εδω θα ηθελα
καποιος mod να πει τι ακριβως πρεπει να γινει για να μαθευτει σε ολους μας αυτο και να μην πληρωνουμε αδρα για.......τον ερωτα μας!
Η διαδικασία είναι να ανοίξει έναν λογαριασμό χρήστη και να συννενοηθεί με τον administrator για κάποια προσφορά. Αν αυτό δεν του είναι εύκολο στείλε εσύ ένα p.m. στον administrator που να περιλαμβάνει τον τρόπο επικοινωνίας του administrator μαζί του καθώς και μια σημείωση ότι εκδήλωσε ενδιαφέρον για να κάνει προσφορά στο forum.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bmw330vasilis Εμφάνιση μηνυμάτων
ααααα......mod...καλο θα ταν να μπει το post μου αυτο αν συμφωνειτε και σεις....στα projects για να το βρισκουν οι νεοτεροι και μην ψαχνουν μια ωρα....το λεω γιατι δεχτηκα αρκετα μαιλ και πμ
thanks
Για να μεταφερθεί στα projects χρειάζεται να έχεις τραβήξει φωτογραφίες από το εγχείρημα κσι να τις "σηκώσεις". Όπως και να μου υποσχεθείς ότι θα γράψεις σε τι αφορούσαν και εκείνα τα "......με εμαθαν και αρκετα πραγματα...." (χιχιχι), όπως και να μου επιτρέψεις να στο ρετουσάρω λίγο (είναι πολύ μεγάλο και γραμμένο με τρόπο που το κάνει κουραστικό για να το διαβάσεις ολόκληρο). Θα μειωθούν ακόμα οι τόσες πολλές αναφορές στον "χειρούργο" σου.
Αν πάλι το θέμα είναι να "ξεχαθεί" το αποτέλεσμα της προσπάθειας σου, μπορούμε απλά να καθαρίσουμε το thread από τα πάρα πολλά off-topic που υπήρξαν σε αυτό. Περιμένω...
C U out there
Απάντηση με παράθεση