Θέμα: Αγορά E46 M3
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #154  
Παλιά 13-06-18, 19:27
Το avatar του χρήστη manosm3
manosm3 Ο χρήστης manosm3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-09-2004
Μηνύματα: 2.881
manosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to all
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων
Μόνο εμένα μου φαίνονται πολλά αυτά τα χρήματα????Αν σκεφτεί κανείς χλμ,ιδιοκτήτες,δεν είναι νορμάλ κτλ-κτλ.Δεν θέλω να το χαλάσω σε κανέναν αλλά απλά αυτή είναι η γνώμη μου.Παιδια κάνετε σαν τις χήρες στο κρεβάτι,δεν τελειώσανε τα αυτοκίνητα,υπομονή θέλει.Εχετε ιδεα πόσο τα περνούνε οι έμποροι σκέτα ή ανταλλαγή αυτά τα αυτοκίνητα?Για να μην πω οι ασφαλιστικές πόσο τα ασφαλιζουνε..??.
Απο μενα 20χιλ δεν προκειται να παρει κανεις εκτος κι αν εχει εστοριλ/ιντερλαγκος μανιουαλ με ηλιοροφη και εχει περιποιηθει τουλαχιστον 2-3 θεματακια του Ε46

Το προβλημα ειναι οτι οι κατοχοι τους νομιζουν οτι εχουν πιασει τον παπα απο τ @@ και θα χτισουν σπιτι απο τα Μ3 τους. Το τι εχω ακουσει και δει τοσο καιρο δε λεγεται... Και το προβλημα ειναι οτι δεν γνωριζουν τα προβληματα του οχηματος και σου λενε "εμενα το αμαξι ειναι αθικτο, οπως βγηκε απ το εργοστασιο, φερε 20χιλ"
Χτες ο Τσ..ας μου ειπε για ενα ενος πελατη του με 75000χλμ!!! εχει κανει ΜΟΝΟ 3!!! αλλαγες λαδιων τοσο καινουριο, οτι ειναι το καλυτερο, συλλεκτικο κλπ, blueblack χρωμα , στα 38.000
__________________
Τουριστας!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sakkunen
Ο Μανος και η αδερφη του με κοροϊδευουν
Απάντηση με παράθεση