Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #31  
Παλιά 24-01-08, 15:52
Το avatar του χρήστη God
God Ο χρήστης God δεν είναι συνδεδεμένος
Divine Moderator
 
Εγγραφή: 14-08-2005
Μηνύματα: 3.706
God is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από elec Εμφάνιση μηνυμάτων
εγω παντος το μονο που ξερω ειναι οτι δημιουργει προβλημα και η βενζινη.εγω προσωπικα αλλαζοντας πρατηριο επειδη μου κανει καποια μπουκωματα στην αρχη δεν το εκανε στην συνεχεια αρα συμπεραινω οτι η νοθευμενη βενζινη κανει κατι τετοια κολπα.
Ναι, αλλα σκεψου ποια ακριβως ειναι η διαφορα σε αυτο που λες εσυ. Η νοθευμενη βενζινη ειναι βενζινη και παλι αλλα κατωτερης ποιοτητας. Εσυ αλλαξες πρατηριο και ολα δουλευαν ρολοι. Δεν αλλαξες ουτε πολλαπλασιαστες, ουτε μπεκ, ουτε δουλευε ο ενας κυλινδρος και ο αλλος μισος, ουτε εβγαλε γρατζουνιες στο πισω δεξι φτερο το αμαξι...

Κανεις μας δεν συμφωνει στο οτι η νοθευμενη βενζινη δεν πειραζει. Απλως η βενζινη προκαλει καποια Χ προβληματα που στο 99,99% των περιπτωσεων αλλαζοντας πρατηριο το προβλημα εχει λυθει. Δεν καιει ουτε πολλαπλασιαστες, ουτε σπαει μπιελες, ουτε ξεφουσκωνει λαστιχα.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη God : 24-01-08 στις 15:55
Απάντηση με παράθεση