Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #16  
Παλιά 13-09-07, 23:07
Το avatar του χρήστη oldcarskickass
oldcarskickass Ο χρήστης oldcarskickass δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 17-02-2006
Μηνύματα: 4.553
oldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Geo_3D Εμφάνιση μηνυμάτων
Λευτερη μαλλον δεν το εχεις παρατηρησει ή δεν θα το θυμασαι
Εχω σβησει ποσα ποστ,χωρις να δωσω κανενα warning
Εχω κανει στο καπακι ποστ οπου παρακαλω να πεσουν οι τονοι
Με γραφουν κανονικα και συνεχιζουν με συνεπεια να κλειδωνω το thread

Και το κερασακι στην τουρτα ξερεις ποιο ειναι???Οτι αρκετες φορες αυτοι που εγραφαν τα σεγκεκριμενα ποστ τα οποια προκαλουσαν και εγω τα εσβηνα και συνεχιζαν παλι να γραφουν,εβγαιναν στο shoutbox και μου γραφανε "Geo καλα εκανες και το εκλεισες το thread γιατι ειχε ξεφυγει"
Πες μου τωρα την γνωμη σου...............

ΕDIT:Στο χερι μας ειναι να μην εχουμε τετοια.Αλλοι το καταλαβαινουν και το εφαρμοζουν και αλλοι οχι.

Υ.Γ.-Γιατι απολογουμαι??????

Ναι ίσως δε το παρατήρησα, γιατί διαβάζω τις νέες απαντήσεις μέσω ειδοποίησης στο μειλ
οπότε παίζει να σταλεί και καμιά σβησμένη, αν έχει περάσει ώρα.

Δεν κατέκρινα την συμπεριφορά των mod και κυρίως των admin - ιδιοκτητών (κυρίως των δεύτερων γιατί είναι αυτοί που βάζουν το χέρι στην τσέπη, από όσο μπορώ να ξέρω) η οποία είναι ΔΙΚΑΙΌΤΑΤΗ και πέρα για πέρα ελαστική, αλλά κατακρίνω αυτό που βλέπω, δλδ ένα φόρουμ 1500+ μελών το οποίο τις τελευταίες δύο εβδομάδες ασχολείται ΜΌΝΟ με κόντρες, ΜΌΝΟ όμως.

Δε λέω ότι με ενοχλεί γιατί μπορώ κάλλιστα να μην τις διαβάσω, αλλά θεωρώ ότι το να είναι αυτή και ΜΌΝΗ η ασχολία είναι υποτιμητικό για τη σελίδα.

Απλά να πω ότι το μόνιμο ban πρέπει να είναι η τελευταία διέξοδος, για τον οποιονδήποτε λόγο γιατί απλά είναι μόνιμο, αν και πάντα υπάρχει το παραθυράκι, περιμένω και μπαίνω αργότερα με άλλο νικ.
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
το καθηκον μου εκανα μονο.
Out for all that I can get
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Σ αυτό το χώρο που είναι αδιαφιλονίκητα πλέον, ο χειρότερος του κόσμου και το γεγονός πως δεχόμαστε να ζούμε εδώ, σημαίνει αυτόματα πως στερούμεθα αξιοπρέπειας, όλα γίνονται αντίθετα από το σωστό. Αυτό όμως ανάγεται στη σφαίρα της φιλοοσφίας.