Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #19  
Παλιά 14-09-07, 00:25
Το avatar του χρήστη oldcarskickass
oldcarskickass Ο χρήστης oldcarskickass δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 17-02-2006
Μηνύματα: 4.553
oldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Cayman S Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτο που πιστευω εγω ειναι οτι αυτοκινητα οπως τα BMW απευθυνονται σε πολλους και διαφορετικους ανθρωπους!Υπαρχουν αυτοι που θελουν μια 5αρα η μια 3αρα σαν οικογενιακο αυτοκινητο και το θεωρουν οπως και εγω ενα πολυ καλο car.Αυτοι οι ανθρωποι ισως να βλεπουν αλλιως το θεμα της αυτοκινησης γενικοτερα!Υπαρχουν ομως και αλλοι εδω με Μ3,σαφως πιο "φουντωμενοι" ιδιοκτητες με εμφαση στην γρηγορη οδηγηση σε πιστες ,ακομα και στον δρομο!
Δεν μπορεις να πεις σε αυτους να μην ασχολουνται με κατι που κανει καλα το αμαξι τους και τους αρεσει, επειδη τυχαινει καποιοι να μην συμφωνουν!Δικαιωμα του καθενος ειναι να διαβαζει οτι θελει!Δηλαδη ειναι καλυτερα τα post "Τι υψος εχεις" απο το M6 vs M5?Το κακο ειναι οτι οι παρεξηγησεις γινονται επειδη υπαρχουν και καποιοι που δεν εχουν καμια σχεση με το "αθλημα"και προσπαθουν να σου περασουν την λανθασμενη αποψη τους!Τα κλειδωματα κατα την γνωμη μου δεν χρειαζονται απο την στιγμη που δεν βριζει κανενας...Μπορει καποιοι να εχουν διαφορετικη γνωμη,αλλα το να μην μπορεις να εκφρασεις την γνωμη σου γιατι θα φοβασαι κλειδωμα η ban πιστευω δεν τιμαει κανενα!Ακομα και καποιοι moder. που γνωριζω απο εδω ασχολουνται με τις κοντρες και βγαζουν καλα συμπερασματα!

Δεν μπορουμε να συμφωνουμε ολοι γι αυτο και ο καθενας μπορει να διαβαζει αυτο που τον ενδιαφερει εδω.


Μα σαφώς και να ασχολείται ο κάθε ένας με ό,τι θέλει, δεν είπε κανείς να διαγραφούν τα νήματα για τις κόντρες (πριν ανάψει η κατάσταση) αλλά μπορείς και εσύ ξεκάθαρα να δεις ότι παρόλο που λείπουν οι βρισιές, η ειρωνεία και οι μπηχτές πάνε και έρχονται σα το δάχτυλο μέσα στη μύτη όταν δουλεύει το αιρ κοντίσιον, και αυτό πιστεύω είαι το πρόβλημα των mods.
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
το καθηκον μου εκανα μονο.
Out for all that I can get
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Σ αυτό το χώρο που είναι αδιαφιλονίκητα πλέον, ο χειρότερος του κόσμου και το γεγονός πως δεχόμαστε να ζούμε εδώ, σημαίνει αυτόματα πως στερούμεθα αξιοπρέπειας, όλα γίνονται αντίθετα από το σωστό. Αυτό όμως ανάγεται στη σφαίρα της φιλοοσφίας.