Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 07-04-06, 10:37
Το avatar του χρήστη Xeno-318is
Xeno-318is Ο χρήστης Xeno-318is δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 28-12-2004
Μηνύματα: 256
Xeno-318is is on a distinguished road
Δεν εχω postari τοσο καιρο σ'αυτο το thread γιατι ειναι ενα θεμα που εμενα προσωπικα με πονεσε αρκετα!
Για να μην πολυλογω,φαγαμε ενα πακετο με το μοτερ γιατι ραγησε η κεφαλη απτην εδρα της βαλβιδας μεχρι....οσο πηγε!
Αφου ξεκινησε η διαδικασια για το service του μοτερ, μπηκα σε μια διαδικασια φαυλου κυκλου...Οσο προχωραγα ολο και κατι η8ελε αλλαγη!
Επειδη λοιπον ακομα και οι μαντραδες στο κ__νησο εχουν πονηρεψει κιαυτοι,δε πουλαγανε κεφαλη απο is και δινανε ολο το μοτερ!
Μεταχειρησμενο μοτερ:500 £
Σετ φλατζες μοτερ: 120 £
Σετ κουζινετα στροφαλου:80 £
Σετ κουζινετα μπιελων:60 £
Σετ ελατηρια (εμβολων):110 £
Tρομπα συμπλεκτη :35 £
Δεξια βαση μοτερ(Used): 25 £
Σετ δισκο-πλατο : 130 £
Σετ υμαντες : 30£
Tακακια Μπρος-Πισω:55 £
Λαδια,υγρα φρενων,φιλτρα,μπουζΑ,ενα σωρο ακομα ψιλολογια που τρυπανε τα αναθεματισμενα την τσεπη, και λοιπα αναλωσιμα καμια 200+αρια ακομα
Οποτε αισιως παμε στα 1400+ £ περιπου δηλαδη 2200+ ευρα!
Μεσα σ'ολα αυτα προσωπικη εργασια, απειροι καφεδες,πολυ κρυο, (αγγαρεμα φιλων να τρεχουν να βρουν ανταλλακτικα),τορναδοροι και οτι συναιπαγετε μια τετοια ιστορια!
Ενα σετ πισω λαστιχα αλλες 130£
Αλλο μια αλλαγη λαδιων μετα τα πρωτα 1000μιλια,120 λιρια που τα σκασαμε σε ενα γερανο επειδη εκοψε τον ιμαντα της τρομπας νερου +15 λιρες του ιμαντα...
Και γενικως...παει μακρυα η βαλιτσα με την ντοματα μου...
Μετα μου λενε πουλατο σουχει φαει τη ζωη...Το πουλας κυριε προεδρε?...
Sorry για το μεγαλο και κουραστηκο απο πλευρας αφηγησης ποστ, αλλα ηθελα να τα πω να ξαλαφρωσο!!
Oυφφφφφφφ........
P.S:Δεν αλλαχτηκαν μονο αυτα στο αυτοκινητο...Αλλα αυτα θυμομουνα τωρα...περασε και ενας χρονος!!
__________________
Bros Gremos Kai Pisw-Kouna!!!

Θα πάρω μια ψαρόβαρκα...!!!!!