Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #125  
Παλιά 23-11-10, 15:23
Το avatar του χρήστη GIANNHS M
GIANNHS M Ο χρήστης GIANNHS M δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-08-2010
Μηνύματα: 539
GIANNHS M is on a distinguished road
αναμετρηση

καλησπερα....εχω μια φιλικη λογομαχια στη παρεα πως η γιαγια μου δεν μπορει να κανει τιποτα πλεον απο το να μετακινειται κ θελω κ την δικη σας αποψη κ τα πιστευω...
πριν βαλω την εξατμιση (με εκεινη τη σαπια που ειχα κ χωρις φιλτρο) ανοιξα με ενα RX8 (οχι το facelift) στο κηφισο στο υψος λαχαναγορας με γεφυρα κολοκυνθου.ηταν ωρα αιχμης κ σαββατο για να μπειτε στο κλιμα οσοι γνωριζετε το δρομο.
λοιπον πηγαινα ηρεμα κ ωραια κ ερχεται κ μου κολαει προκλητικα...δειχνωντας λοιπον τον απαιτουμενο σεβασμο σε ενα βανκελ κινητηρα κανω δεξια να περασει...στην αρχη κοντοσταθηκε λιγο απο πισω μου για να γνωστοποιησει τις προθεσεις του κ μετα ψιλο ανοιξε κ με περασε.αυτος ο χρονος ηταν αρκετος για να με κανει να παρω την αποφαση να ανοιξω κι ας ηξερα πως θα μου ριξει απο πολυ ως παρα πολυ.(μηπως θα τον ξαναβλεπα)?κ ετσι λοιπον μπηκα πισω του....κοβουμε λογο κινησης...κ αρχιζουμε να ανοιγουμε εγω με 2η στις 4300, κ ισως κ αυτος με 2η,...σταθερα κολλημενος στο προφυλαχτηρα του μεχρι τα φορτωματα μας για 3η,κοβουμε λογο αργου παραγοντα κ παλι ανοιγουμε με 2η,σταθερα κολλημενος,κουμπωνω 3η σταθερα πισω του καταφερνουμε να βαλουμε κ 4η κ στα καλα μου τα ανοιγματα 4ης γυρω στις 5.600 με 6000 δεν κοιταγα η ακρη του ματιου οτι επιασε εκλεισα-πατησα γρηγορα μια φορα το γκαζι γιατι θα τον φιλουσα.δεν ξερω αν ειχα το γκαζι να τον περασω αλλα ξερω πως δεν μπορουσε να μου φυγει.παρακατω εκανε δεξια κ μου δηλωσε 190ps μαμα.σαφως κ ειμαι ικανοποιημενος απο μια τετοια αναμετρηση αναλογιζοντας ηλικια κ χιλιομετρα του καθε μοτερ αλλα ειναι δυνατον να κινουμαι εφαμιλα η το παλικαρι κατι δεν εκανε καλα?
επισης φιλος φιλου εχει Ε30 325 απο 36αρι μαμα λεει αλλα μαλλον φοραει πιο μακρυ βημα κ με προκαλει ανοιχτα να τα μετρησουμε.τι λετε να γινει αν το επιχειρησω???

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη GIANNHS M : 23-11-10 στις 15:26
Απάντηση με παράθεση