Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 31-05-18, 10:22
Το avatar του χρήστη BMWdakias
BMWdakias Ο χρήστης BMWdakias δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 05-07-2004
Μηνύματα: 194
BMWdakias will become famous soon enough
Βασικά όπως είπα και εγώ πλάκα έπαθα γιατί πραγματικά δε μπορούσα να καταλάβω γιατί στο καλό να το αγοράσει κάποιος και έχω καταλήξει να το γλυκοκοιτάω.
Η εμπειρία μου με BMW ξεκίνησε με Ε21, Ε30 και σταμάτησε στο Ε36. Το 36άρι για να γίνει έτσι, έφαγε χρήμα σε ανάρτηση, συνεμπλοκ, αντιστρεπτικές και ευθυγράμμιση, το 30άρι δε, παίζει να θέλει σοβαρό προϋπολογισμό όχι αστεία και ας είναι προσωπικός έρωτας και καημός γιατί δεν έκανα αυτό που ήθελα όταν το είχα . Τον άσσο τον ένιωθα έτοιμο από το πρώτο στρίψιμο του τιμονιού με αρκετά χλμ και απλά τώρα αρχίζω να καταλαβαίνω τι πληρώναμε σε αυτή τη μάρκα και σε αυτά τα αυτοκίνητα. Το 46άρι από όσο θυμάμαι είχε και αυτό ωραία αίσθηση σαν αμάξι απλά δε το έχω οδηγήσει όπως θα ήθελα για να βγάλω τα συμπεράσματά μου

@antonis7_10: Ε87 είναι του αδερφού.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από konc Εμφάνιση μηνυμάτων
Και εμείς παίζει να έχουμε καμιά 10ετία να διαβάσουμε τέτοια posts εδώ που θυμίζουν τα παλιά και όσα γουστάραμε (κάποιοι) / γουστάρουμε ακόμα (κάποιοι άλλοι) από τα αυτοκίνητα αυτής της μάρκας.

well done για το thread.
Εγώ παρόλο που δεν έχω, δυστηχώς, πια BMW δε σταμάτησα να διαβάζω εδώ να σου πω την αλήθεια και σκέψου ότι έγραψα και το thread για να καταλάβεις τι επάθα με τον άσσο
__________________

BMWdakias στη ψυχή πλέον...
2008 Mazda MX-5 2.0
Απάντηση με παράθεση