Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 05-10-18, 18:24
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMWdakias Εμφάνιση μηνυμάτων
@Dim77: Νομίζεις δε τα σκέφτομαι όλα αυτά + ότι το δικό μου είναι πρώτο χέρι, εντελώς ατρακάριστο άψογα συντηρημένο + + +
Επίσης, όπως έγραψα, έχω τρόπο και μέσο για να πάρω σωστό αμάξι σαν πλατφόρμα (είναι το μόνο που δε με αγχώνει να σου πω την αλήθεια) και έχω και διάθεση και χρόνο να το κάνω πολύ καλύτερο.
Η λογική λέει κράτα και μη πειράζεις δε διαφωνούμε πουθενά.
Επίσης ο μόνος λόγος που ακόμα δεν έχει μπει πωλητήριο είναι γιατί τα όρια του όχι μικρά άλλα πολύ μεγάλα θα έλεγα είναι και ακόμα δεν έχω φτάσει οδηγικά εκεί που θέλω με το αμάξι. Ενδεικτικά δες χρόνους σε πίστες και σύγκρινε να δεις. Μικρό και λίγο είναι στην ευθεία μόνο.
Επειδή το φαντάστηκα ότι το δικό σου είναι όπως το περιγράφεις, κάθησα και σου έγραψα ότι έγραψα, φιλικά και ρεαλιστικά, ξέροντας πάντα ότι διαβάζοντας το πολλοί θα σκέφτονται ''τι λέει πάλι ο ....''

Το NC είναι μόνο στην ευθεία λίγο (σε σχέση με 3λιτρα BMW και τουρμπο 250+ps).

Έχεις τα μέσα, έχεις και το μυαλό, να κάνεις ότι καλύτερο για εσένα.
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση