Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #26  
Παλιά 12-03-17, 00:20
Το avatar του χρήστη MZ3
MZ3 Ο χρήστης MZ3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-12-2004
Μηνύματα: 1.999
MZ3 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dimitrismpl Εμφάνιση μηνυμάτων
παιδια το εχω βρει πολυ καλη ευκαιρια πραγματικα πολυ καλη. απλα κανω τραμπα ολα τα δικα μ κ το μοτερ μαζι κ παιρνω το 323. συν καποια χρηματα. αλλα πραγματικα ειναι ευκαιρια. ετσι οπως μου τα λεει το συνεργειο που θα μ κανει την μετατροπη. ρωταω εαν αξιζει η μετατροπη κ σαν μοτερ. δεν ξερω την ηλικια του καθενως εδω μεσα αλλα εγω ειμαι αρκετα μικρος κ καταλαβαινετε πως τα γουσταρω αυτα τα δυνατα! οσο αφορα την καταναλωση δεν ξερω αν θα δω τρελη διαφορα. καιω 7λιτρα 50χιλιομετρα κ ουτε. φοραω 17αρα ζαντα. ασχετως η καταναλωση, δεν λεει να τσουλισει κ λιγο το μοτερ. οποτε ειμαι καθετως να την κανω την τραμπα. το παιζω κορονα γραμματα το μοτερ γτ δεν μπορω να το ακουσω λογο οτι δεν το φοραει καποιο αμαξι. απλα παω κ οτι γινει.
Φαντάζομαι γνωρίζεις ότι το μόνο που παίζεις κορόνα γράμματα είναι το μέλλον σου
ξέρεις καταρχήν ότι το αυτοκίνητο έτσι και σε έναν απλό έλεγχο ανακαλύψουν ότι φοράει απλά αδήλωτη μηχανή το κάνουν κατάσχεση, και στην συνέχεια αν γίνει καμιά στραβή στο δρόμο κανένα σοβαρό ατύχημα η ασφάλειά σου θα κυνηγάει τα χρήματα που θα δώσει στους άλλους από εσένα, αν θεωρείς ότι αξίζει παρόλα αυτά η μετατροπή, προχώρα μιας και τα μηχανικά λίγα φράγκα παραπάνω θα το μαζέψεις σε κάποια στιγμή για να γίνει σωστό το αυτοκίνητο.
Το ότι ο γείτονας που έχει μετατροπή 25 χρόνια και δεν του έχει κάτσει στραβή δεν σημαίνει ότι και του χρόνου θα είναι στην ίδια μοίρα και ότι σε εμάς την πρώτη μέρα δεν θα μας πιάσουν. Τα λέω όλα αυτά για να καταλάβεις ότι το ρίσκο δεν είναι αν θα δουλεύει σωστά η μηχανή ή αν σου κάνουν καλή δουλειά αλλά όλα τα υπόλοιπα
Στα λέω εγώ που είχα και μερικές μετατροπές και τώρα καταλαβαίνω πόσο τυχερός ήμουν που δεν συνέβη κάτι τραγικό κάτι που απλά ήταν καθαρή τύχη και τίποτα παραπάνω.
__________________
Απάντηση με παράθεση