Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #49  
Παλιά 27-05-17, 11:37
KAZA Ο χρήστης KAZA δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-07-2010
Μηνύματα: 652
KAZA will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από vlachosarv Εμφάνιση μηνυμάτων
Απόψε έγινε το εξής κουλό.....(έχω ήδη πάρει μπογιά πάντως με χρώμα θαλασσί...!!!)

Επέστρεφα σπίτι μου κ στο δρόμο έπαιζα λίγο με το γκάζι. Καθώς ήμουν εν κινήσει έβαζα νεκρά κ έπαιζα με απότομες γκαζιές. Μη με ρωτήσετε γιατί...Ξαφνικά μπούκωσε κ έσβησε αφού είχα βάλει ταχύτητα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Με άφησε εκεί. Ξαναβάζω μπροστά κ με 1η δίνω γκάζι κι αντί να φύγει μπροστά τ' αμάξι κόμπιαζε, μπούκωνε, έκανε λαγουδάκια. Έκανα 2-3 φορές το τετράγωνο του σπιτιού παίζοντας αλλά δεν το ξανάκανε.

Το μυαλό μου πήγε πάλι σε αντλία...Την άλλαξα πρόσφατα.

Πραγματικά θα τρελαθώ...

Όταν έδινα πολύ απαλά και σιγά-σιγά γκάζι ανέβαζε στροφές ομαλά. Όταν έδινα απότομα κόμπιαζε στην αρχή μετά έδινε απότομα κ κάποιες φορές μπούκωνε...


Καμιά γνώμη;
Welcome to the club......
Θέλω πολύ να δω τι θα σου απαντήσουν τα παιδιά απο εδώ
Δεν έχω να σου πω εγώ κάτι παρα μόνο ότι ένας μηχανικός σήκωσε τα χέρια ψηλά και ένας άλλος δεν ξανά σήκωσε το τηλέφωνο όταν τον καλούσα.....
Μάλλον θα κατέληξαν στη διάγνωση ......δαιμονισμένο.....γι'αυτό το αποφεύγουν.....και όχι ότι δεν μπορούν να το φτιάξουν, γιατί πολύ απλά είναι μηχανικαρες....
__________________
Έλεγε , λοιπόν , κλαίων ο Ισοκράτης ......
<<Η Δημοκρατία αυτοκαταστρέφεται , διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητος , διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα , την παρανομία ως ελευθερία , την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία ...>>
Απάντηση με παράθεση