Θέμα: Dynavin DVN-E9X
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #20  
Παλιά 29-01-13, 15:13
Το avatar του χρήστη Driver M
Driver M Ο χρήστης Driver M δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-04-2009
Μηνύματα: 1.423
Driver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to all
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMW Power Εμφάνιση μηνυμάτων
Ρώτησε ο xristaras πόσο κάνει και επειδή δεν υπάρχει retrofit η τιμή είναι προσεγγιστική.
Είναι τελείως ανόητο να βάλεις γνήσιο στις μέρες μας με κόστος πάνω από 4.000 ευρώ.

Έχεις βρεί τα πάντα με 1.500 ευρώ και αν ναι που? ενδιαφέρομαι.
Eγώ όχι, αλλά αυτή την τιμή είδα πάνω κάτω σε "άλλο" φόρουμ της bmw από 2 μέλη που το'χουν τοποθετήσει.

Χρηστάρα, το bluetooth είναι εργοστασιακό, δεν το τοποθέτησα εγώ, και δεν έχει κάποια έξτρα κουμπιά απλά έχει κάποιες νέες επιλογές το σύστημα professional που εμφανίζουν στην οθόνη πλήκτρα ώστε να μη χρειάζεται να χρησιμοποιήσεις το κινητό σου για κάποια κλήση, και φυσικά μπορείς να καλείς και να απαντάς στις κλήσεις σου πατώντας απλά το κουμπάκι πάνω στο τιμόνι.
Βολεύει πάρα πολύ, ιδίως σε ταξίδια, αλλά με 1200 ευρώ που το κοστολογούσε η bmw δεν θα το επέλεγα.
Ωστόσο ήρθε κατα λάθος το αμάξι μου εξοπλισμένο με αυτό γιατί κάποιος κωδικός εξοπλισμού είχε μπερδευτεί με κάποιον άλλο, και ο αντιπρόσωπος δεν μου ζήτησε παραπάνω χρήματα, οπότε μου'ρθε τσάμπα!
Έτσι σίγουρα αξίζει.
__________________
the more people agree with me
the more I think i'm wrong
Απάντηση με παράθεση