Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 05-08-08, 11:52
Το avatar του χρήστη atel
atel Ο χρήστης atel δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 30-04-2008
Μηνύματα: 50
atel is on a distinguished road
ΧΑΜΗΛΗ ΣΕΙΡΗΝΑ ΣΤΟΥΣ "ΜΕΤΑ"

εβλα τελικα εναν meta αλλα μπορω να πω οτι δεν ειμαι ικανοποιημενος απο την αποδοση του. Για να ακουσω τον συναγερμο οταν χτυπαει πρεπει να ειμαι μπροστα στο αυτοκινητο. ειναι τοσο χαμηλη η σειρηνα του ή εμενα μου φαινεται αυτο? επισης οταν χτυπησει καποιος το αυτοκινητο δεν βαραει ο συναγερμος. δηλαδη αν αρχισουν να μου κλοτσανε το αμαξι δεν θα χτυπαει αλλα θα χτυπησει μονο αν ανοιξουν καπο-πορτα-πορτμπαγκαζ. νομιζω οτι ειναι ενας πολυ φτωχος συναγερμος . το επελεξα μονο και μονο επειδη ο συναγερματζης μου ειπε οτι δουλευει αψογα με το αυτοκινητο μου και θα παρουσιασει προβληματα, και επειδη εμαθα οτι η Bmw γερμανιας τοποθετει το συγκεκριμενο συναγερμο.
παντως σκεφτομαι να τον αλλαξω η ακομα και να τον βγαλω αφου και να χτυπησει δεν προκειται να τον ακουσω. ασε που χτυπαει μονο για 20 δευτερολεπτα και αυτο ηταν ολο. ε!πιστευω οτι οκλεφτης σε 20 δευτερολεπτα θα εχει απενεργοποιησει το συστημα και θα κανει ανενοχλητος την δουλεια του.
δεν ξερω αν οι hornet-clifford ειναι καλυτεροι η συμβατοι με το αυτοκινητο μου, αλλα τουλαχιστον εχουν δυνατη σειρηνα.
Απάντηση με παράθεση