Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #9  
Παλιά 06-02-09, 19:01
Το avatar του χρήστη stauros772000
stauros772000 Ο χρήστης stauros772000 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-08-2006
Μηνύματα: 801
stauros772000 has a spectacular aura aboutstauros772000 has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mixalhs Εμφάνιση μηνυμάτων
Σταυρο μια ερωτηση ... 30 ευρω λαδια μοτερ?
ελα ρε μικ......λες να εβαλε σουπερ ντουπερ λαδι?οτι φτηνοτερο ειχε εβαλε.....ή μηπως μπορεις να αποδειξεις το αντιθετο????ελληνας δεν ειναι????τι περιμενεις....αν δεν εισαι απο πανω του,μην εχεις σε κανενα εμπιστοσυνη........μπορει να πιανω τα ακρα,αλλα: να ελπιζεις για το καλυτερο αλλα να προετοιμαζεσαι για το χειροτερο......ακομα και σφραγισμενο μπουκαλι να σου δειξει,μην το πιστευεις απολυτα......ανοιξε εσυ ενα μπουκαλι,και δωστο μου να στο ξανασφραγισω,παρθενοραφη ενα πραμα.............
οι τιμες που εδωσα ειναι στο περιπου.τον τεντωτηρα τον αλλαξα και εγω μονος μου σε αυτην την τιμη ,1 χρονο πριν.οσο για τα λαδια,υπαρχουνστην αγορα λαδια με 15ευρω/5λιτρο,δεν ειναι για πεταμα,αλλα αν ειναι αυτα τα λαδια να στα χρεωνουν 60-90 ευρω,ε τοτε βουρλιζομαι..........
εγω τιμες εδωσα,οπως νομιζω ειναι στην πραγματικη αγορα,δεν ειναι αναγκη να τις δεχτητε.......αν σας βολευει να πιστεψετε οτι ο μηχανικος εδωσε στα υλικα 300 ευρω στα υλικα και εβαλε απο την τσεπη του μαλιστα 60,αλλα εσας σας πηρε 240 γιατι ειναι αγιος αθρωπος(),κανεις δεν θα σας εμποδισει......
φιλικα ετσι?δεν θα χαλαστουμε τωραααααααααααααααααααα
Απάντηση με παράθεση