Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #97  
Παλιά 13-09-10, 21:22
Το avatar του χρήστη Fairytale
Fairytale Ο χρήστης Fairytale δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-07-2005
Μηνύματα: 3.775
Fairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από wiserman29 Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπέρα,
Ομολογώ ότι λόγω οικογενειακών υποχρεώσεων(γάμος, αγορά σπιτιού=μετακόμιση, γέννηση του πρωτότοκου) χάθηκα για μεγάλο διάστημα και έχω λίγες μέρες που μπαίνω ξανά στο site. Σήμερα διαπίστωσα ότι δεν έχω πλέον δικαίωμα για δημοσίευση αγγελίας, ενώ στο παρελθόν ήμουν ενεργό μέλος. Υποθέτω ότι έγινα ανενεργό λόγω της απουσίας μου και θα ήθελα να μάθω αν όντως ισχύει αυτό και πότε θα υπάρξει ανανέωση της λίστας.
Ευχαριστώ.
Η διαδικασία των Active members ξεκίνησε στις αρχές του 2007.
Ανά 3 μήνες δημιουργείται μία λίστα. Η εκάστοτε λίστα βρίσκεται σε υπόμνημα εδώ. Η νέα θα δημιουργηθεί στις αρχές Οκτωβρίου (10/2010).

Εφόσον δεν είσαι στη λίστα των ενεργών μελών, δεν μπορείς να αναρτήσεις αγγελία στο φόρουμ.

Για να τοποθετήσει κάποιος χρήστης μια αγγελία πρέπει να έχει καταχωρηθεί στη λίστα ενεργών μελών.
Για να γίνει αυτό πρέπει να πληρεί κάποιες προυποθέσεις.
- Συμπλήρωση στοιχείων στο προφίλ του(ονοματεπώνυμο, διεύθυνση, τηλέφωνο)
- Να έχει κάνει login στο φόρουμ το προηγούμενο διάστημα (πριν την έκδοση της εκάστοτε λίστας)
- Να περιμένει, καθώς η λίστα ανανεώνεται ΜΟΝΟ κάθε 3 μήνες και όχι ενδιάμεσα για να ικανοποιήσει κάποιον χρήστη ξεχωριστά.
C U out there
Απάντηση με παράθεση