Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 11-03-20, 16:06
Το avatar του χρήστη ziaba
ziaba Ο χρήστης ziaba δεν είναι συνδεδεμένος
ɹƃ˙ʇɹodsɹoʇoɯ-ʍɯq˙ʍʍʍ
 
Εγγραφή: 27-04-2010
Μηνύματα: 1.348
ziaba will become famous soon enoughziaba will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από peris Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπέρα παιδιά.. εχω Ενα Ε36 coupe M43 καδενατο και έχουμε ρήγμα στο κορμο... γενικότερα παλαιότερα ειχα κάποια θέματα με θερμοκρασίες.. αλλα εγινε ανακατασκευή και ολα καλα. Το αμάξι πήγαινε Καλύτερα και απο το πρώτο καιρό και που το πηρα (ακριβώς 10 χρόνια) στην αρχή ήμουν σε σκέψη να το δώσω
επίδει άρχισε να με κουράζει.. όμως επίδει δεν θέλω να το σκοτώσω σκέφτομαι η.. Να πετάξω ενα αλλο μοτέρ Μ43 καδενατο ιδιο και να ξεμπερδεύω η μιας και αν μπω στο τριπακι να πετάξω το is το Μ44 και να ανέβω και σε δύναμη.. Ήθελα λοιπόν να ρωτήσω της γνώμες σας και αν συμφέρει οικονομικά.. Πόσο μπορεί να κάνει η αξία ενος 316 Μ43 κινητήρα και τη χρειάζεται πέραν απο μοτέρ μια μετατροπή σε is (πλεξούδα σαζμαν εγκέφαλο) δε γνωρίζω τόσα πολλά γι'αυτό και δεν θελω να το παίξω πολυξερος και ζητώ της γνώμες σας! Ευχαριστώ εκ τον προτέρων!!!!!
βάλε το μαμά μοτέρ και άσε τις μετατροπές αν θέλεις να συνεχίσεις να ευχαριστιέσαι το 36αρι σου, θα σαι πάντα αν όχι παράνομος άλλα παράτυπος σίγουρα, θα το γνωρίζεις κι έτσι σε κάθε στροφή θα τρέμει η ψυχή σου μην πεταχτεί κανένας @@αρας και γίνει κάποια στραβή και ο πραγματογνώμονας παίζει να ανακαλύψει ότι είχες άλλον κινητήρα για να μην σε καλύψουν
__________________
B M W - M o t o r s p o r t . g r

__________________

عشق دریفت
Απάντηση με παράθεση